Edyta Górniak przerywa milczenie po wykonaniu "Trudno tak" Krzysztofa Krawczyka. "To nie był dla mnie koncert"

Edyta Górniak wytłumaczyła się z występu z piosenką "Trudno tak" na koncercie TVP dla Krzysztofa Krawczyka.

Edyta Górniak przerwała milczenie w kwestii kontrowersyjnego występu na koncercie TVP poświęconemu Krzysztofowi Krawczykowi. Przypominamy, że jej wykonanie utworu "Trudno tak" z repertuaru zmarłego artysty i Edyty Bartosiewicz spotkał się z mieszaną reakcją publiczności. Niezadowoleni byli nie tylko fani, ale też niektórzy z organizatorów koncertu, którzy zarzucili gwieździe, że zapomniała tekstu. Po medialnym zamieszaniu diwa postanowiła zabrać głos.

Zobacz wideo Polacy od lat bez eurowizyjnego sukcesu. Jest na niego recepta? [Popkultura]

Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk juniorEwa Krawczyk odwiedziła pasierba przed rozprawą. "Na żadne miliony nie licz"

Edyta Górniak przerywa milczenie po zaśpiewaniu "Trudno tak" Krawczyka

Diwa na Instagramie przyznała, że to nie był dla niej zwyczajny koncert. Z jej wypowiedzi można wywnioskować, że wystąpienie na scenie dla Krawczyka było dla niej dużym przeżyciem, do którego podeszła emocjonalnie.

To nie był dla mnie koncert. Tym bardziej koncert komercyjno-rozrywkowy. To był muzyczny pogrzeb Krzysztofa... Ostatni nasz dialog z nim.

Górniak dodała, że przez natłok emocji trudno było jej się skupić na wykonywaniu utworu.

Czułam jego obecność i trudno było skupić myśli na czymkolwiek. Trudny także był dla mnie kontrast pomiędzy radością widowni ze spotykania z nami, a smutkiem i wciąż świeżą żałobą najbliższej rodziny Krzysztofa...

Diwa na koniec dodała, że "każdy pożegnał Krawczyka tak, jak czuł". Przypominamy, że w podobnym tonie występ Górniak skomentowała Edyta Bartosiewicz, która przyznała, że "każdy ma prawo wykonać (utwór - red.) tak, jak czuje, a inni zaś mają prawo to oceniać".

Szymon Hołownia"Mam talent!". Już nie Szymon Hołownia! Wiadomo, kto będzie nowym prowadzącym show

Przekonuje was tłumaczenie Edyty? Co sądzicie o jej występie na koncercie TVP dla Krawczyka?