Edyta Górniak na koncercie dla Krawczyka zapomniała słów piosenki? Jeden z reżyserów komentuje: Byliśmy wkurzeni [PLOTEK EXCLUSIVE]

Edyta Górniak zaśpiewała utwór Krzysztofa Krawczyka i dodała kilka słów od siebie. Taka interpretacja piosenki nie spodobała się organizatorom wydarzenia, donosi informator Plotka.

Telewizja Polska 30 maja wyemitowała koncert ku pamięci zmarłego Krzysztofa Krawczyka zatytułowany "Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - The Best of Krzysztof Krawczyk". Na imprezie upamiętniającej artystę pojawiło się wiele gwiazd polskiej sceny, które zaśpiewały utwory z repertuaru Krzysztofa Krawczyka. Wśród nich znalazła się również Edyta Górniak. Występ diwy, jak podaje nasz informator, miał być jednym z najmocniejszych punktów koncertu, a ostatecznie okazał się nieudany. 

Zobacz wideo Za Krzysztofem Krawczykiem będziemy tęsknić wszyscy. Piosenki niektórych twórców nigdy się nie starzeją

Syn Krzysztofa Krawczyka nieobecny na koncercie ku pamięci zmarłego ojcaSyn Krzysztofa Krawczyka nie pojawił się na koncercie ku pamięci ojca. Fani zawiedzeni

Edyta Górniak pomyliła słowa piosenki

Edyta Górniak na scenie w Opolu zaśpiewała utwór "Trudno tak", który Krzysztof Krawczyk przed laty wykonał z Edytą Bartosiewicz. Pisaliśmy już o tym, że interpretacja piosenki, którą Górniak zaprezentowała na koncercie, nie spodobała się części fanów Krzysztofa Krawczyka. 

Edyta GórniakGórniak zmasakrowała piosenkę Krawczyka? "Przesadziła!". Płacząc, zwróciła się do wdowy

Na tym jednak nie koniec, bo okazuje się, że niezadowoleni są nie tylko fani, ale też niektórzy z organizatorów koncertu. Ci są nieukontentowani faktem, że piosenkarka zapomniała słów piosenki i nagle zaczęła śpiewać po angielsku.

Edyta dostała od natury zarówno urodę jak i głos, ale głos trzeba ćwiczyć. Oczywiście trzeba też być przygotowaną, znać perfekcyjnie tekst, a Edyta się nie przygotowała. Zapomniała tekstu, stąd spontanicznie zrobiła te wstawki po angielsku. Byliśmy wkurzeni - zdradza w rozmowie z Plotkiem jeden z reżyserów koncertu, poświęconego Krzysztofowi Krawczykowi.
Zamiast się dobrze przygotować do występu, Edyta wolała udać się na kolację ze znajomymi, m.in. z Rafałem Brzozowskim - dodaje jeden z realizatorów koncertu

Górniak dodała też od siebie kilka słów, których w utworze nie było:

Bo tylko miłość i łagodność, bo tylko miłość i łagodność ocalą ten świat - powiedziała diwa między kolejnymi zwrotkami. 

Górniak postanowiła też ze sceny zwrócić się bezpośrednio do zmarłego Krzysztofa Krawczyka. Powiedziała też kilka słów do jego żony, Ewy Krawczyk, która siedziała na widowni. Posłuchajcie sami. 

 

Poniżej możecie zobaczyć oryginalny występ.

 
Więcej o: