Tomasz Kammel zwrócił się ze sceny do Krzysztofa Krawczyka Juniora. Chciał załagodzić rodzinny konflikt

Tomasz Kammel podczas koncertu poświęconemu twórczości Krzysztofa Krawczyka zwrócił się bezpośrednio do syna artysty. Chciał załagodzić rodzinny konflikt.

W niedzielę 30 maja odbył się koncert poświęcony twórczości zmarłego w kwietniu Krzysztofa Krawczyka. Był emitowany w TVP1. Na scenie wystąpiły największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, śpiewające piosenki artysty, zaś wydarzenie poprowadził Tomasz Kammel. W pewnym momencie nawiązał do rodzinnego konfliktu i ze sceny zwrócił się do syna piosenkarza, Krzysztofa Krawczyka Juniora.

Cezary Pazura, Anna LewandowskaPazura dał prezent Lewandowskiej, kiedy była nastolatką. Trenerka ma go do dziś!

Zobacz wideo Za Krzysztofem Krawczykiem będziemy tęsknić wszyscy. Piosenki niektórych twórców nigdy się nie starzeją

Tomasz Kammel mówi ze sceny do Krzysztofa Krawczyka Juniora

Prowadzący koncert nawiązał na scenie do rodzinnego konfliktu, który toczy się o testament Krzysztofa Krawczyka. W sądzie walczą ze sobą żona zmarłego Ewa Krawczyk i syn artysty. Tomasz Kammel powiedział na scenie, że koncert może być pierwszym krokiem w stronę pojednania i zjednoczenia skonfliktowanej rodziny, na co ma nadzieję. Skierował kilka słów bezpośrednio do syna Krawczyka.

Panie Krzysztofie, nie ma tutaj pana z nami, ale pozdrawiamy. Mamy nadzieję, że ogląda pan ten koncert w telewizji. Życzymy wszystkiego dobrego - powiedział prezenter do Krzysztofa Krawczyka Juniora.

David Banda, MadonnaSyn Madonny przechadza się po domu w długiej sukni. Artystka i jej fani zachwyceni

Na pogodzenie się wdowy i syna piosenkarza mieli nadzieję także artyści występujący na scenie. Kilka ciepłych słów w stronę Ewy Krawczyk skierowała Edyta Górniak. Żona Krzysztofa Krawczyka oglądała koncert na widowni z niekrytym wzruszeniem. Konflikt między nią a pasierbem dotyczy spadku po piosenkarzu. W sądzie wykazano, że sprawa z jego testamentem jest niejasna. Krzysztof Krawczyk Junior walczy o to, by dostać część majątku. Sam żyje w ubóstwie i zmaga się z chorobą. Artysta miał zapisać wszystko na żonę, jednak sąd bada inne okoliczności i poprzednie testamenty.

Podobał się wam koncert w hołdzie Krzysztofowi Krawczykowi?

Więcej o: