"Mam talent!". Już nie Szymon Hołownia! Wiadomo, kto będzie nowym prowadzącym show

Michał Kempa ma zastąpić Szymona Hołownię w roli prowadzącego "Mam talent!" TVN. Wiadomo także, kto zajmie miejsce Agustina Egurroli.

Zbliża się 13. edycja programu TVN "Mam talent!". Jak podaje portal Pudelek.pl, tym razem w roli prowadzącego wystąpi Michał Kempa - stand-uper i dziennikarz znany z TVN24.

Zobacz wideo Jak Maciej Stuhr przygotowywał się do roli psychopaty w serialu "Szadź"?

Kamila Kamińska, Michał MeyerGwiazda serialu "Zakochani po uszy" urodziła

"Mam talent!". Michał Kempa nowym prowadzącym. Zastąpi Szymona Hołownię

Michał Kempa ma dołączyć do programu, który emitowany będzie jesienną ramówką. Telewizja TVN w roli nowego gospodarza rozważała również Barbarę Kurdej-Szatan i Filipa Chajzera. Drugim prowadzącym - bez zmian względem poprzednich edycji - będzie Marcin Prokop. Stacja TVN znalazła także zastępstwo za Agustina Egurrolę, który w ostatnim czasie związał się z TVP (został jurorem "Dance Dance Dance 3", a jesienią będzie oceniać uczestników "You can dance - nowa generacja"). Tancerza zastąpi Jan Kliment, znany m.in. z programu "Taniec z gwiazdami".

 

Na 13. edycję show widzowie czekają nieco dłużej niż zwykle. Według wstępnych założeń program miał być nadawany jeszcze w jesiennej ramówce 2020 roku, ale ze względu na pandemię jego realizację przełożono na termin późniejszy. Jak tłumaczył zastępca dyrektora programowego TVN Bogdan Czaja w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl:

Terminarz zdjęć będzie zależał od rozwoju sytuacji covidowej, ale chcemy żeby nowe odcinki pojawiły się w ramówce już z początkiem września. Na pewno chcemy realizować "Mam talent!" z udziałem publiczności, ona nadaje temu programowi życie.

Nadal trwają castingi do 13. edycji programu. Wszyscy chętni do udziału w "Mam talent!" mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej tvn.pl. Casting trwa do 15 lipca 2021 roku.

Anita Szydłowska ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' pokazała sypialnięAnita ze "Ślubu..." i jej córka w identycznych sukienkach

Będziecie oglądać 13. edycję "Mam talent!"?

Więcej o: