Anna Mucha świętuje Dzień Matki. Pokazała zdjęcia z brzuszkiem. Fani: Aż szkoda, że archiwalne

Instagram zasypały czułe posty i zdjęcia związane z Dniem Matki. Przy tej okazji Anna Mucha pokazała archiwalne fotografie z brzuszkiem. Fani aktorki są zachwyceni.

Anna Mucha podobnie jak inne gwiazdy polskiego show-biznesu świętuje Dzień Matki. Aktorka po raz pierwszy została mamą w 2011 roku, gdy przywitała na świecie Stefanię. Trzy lata później urodziła Teodora. W nowym wpisie wyznała, jak bardzo kocha swoje dzieci. 

Zobacz wideo Anna Mucha zalała się łzami w "Dance Dance Dance"

Anna Mucha pokazała zdjęcia z brzuszkiem. Fani: Aż szkoda, że archiwalne

Dzięki aktywności Anny Muchy w mediach społecznościowych wiemy, że macierzyństwo daje jej wiele radości. Stefania i Teodor są oczkiem w głowie aktorki i czasami są gośćmi na jej Instagramie. W ich domu szczególnie dużo działo się w czasie lockdownu. Mucha pokazała wówczas, jak jej syn wraz z partnerem Jakubem Wonsem podcinali jej włosy, a także jak wcieliła się w postać z "Kill Billa", "uprowadziła" zakładników, przywiązując swoje pociechy wężem od odkurzacza.

Zobacz też: Anna Mucha od dawna wiedziała o ciąży Agnieszki Włodarczyk. Zdradziły ją życzenia urodzinowe. "Cieszę się, ty wiesz, na co"

26 maja Mucha również świętuje Dzień Matki. Z tej okazji opublikowała na Instagramie pamiątkowe zdjęcia z sesji, kiedy była w ciąży.

Powiem wam w sekrecie: kocham ich najmocniej na świecie! Dziękuję, że miałam (mam) to szczęście zostać mamą... Każdego dnia czuję ogrom miłości #mojewszystko - napisała Mucha.
 

Pod postem posypały się pozytywne komentarze i życzenia. Niektórzy fani nie ukrywają, że chcieliby ponownie zobaczyć aktorkę z ciążowym brzuszkiem.

Aż szkoda, że archiwalne.
Miłość do dzieci jest najpiękniejsza.
Pięknie pani wyglądała i pięknie jest być mamą - piszą internauci.

Ojcem dzieci Anny Muchy jest producent telewizyjny Marcel Sora.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.