Anna Mucha pozuje w sukni ślubnej. Internauci podejrzewają, że chce im coś przekazać

Anna Mucha od jakiegoś czasu spotyka się z Jakubem Wonsem. Co poniektórzy internauci podejrzewają, że para ma coraz poważniejsze plany wobec siebie. Wszystko za sprawą najnowszego zdjęcia na Instagramie.

Anna Mucha ponad rok temu rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem Marcelem Sorą, z którym doczekała się dwójki dzieci: córki Stefanii i syna Teodora. Kilka miesięcy temu czujni paparazzi donieśli, że serce aktorki ponownie jest zajęte. Nowym wybrankiem Anny Muchy jest jej kolega po fachu - Jakub Wons. Sama zainteresowana nie komentuje swoich miłosnych planów, co tylko zwiększa zainteresowanie mediów i internautów. Ci już podejrzewają, że aktorka ma zamiar wyjść za mąż. Wszystko przez najnowsze zdjęcie na Instagramie aktorki. 

Zobacz wideo Anna Mucha znów odpowiada na atak fanki

Anna Mucha w sukni ślubnej. Internauci podejrzewają, że planuje wyjść za mąż

Anna Mucha chętnie publikuje zdjęcia na Instagramie, a te cieszą się niemałą popularnością wśród jej fanów, których ma tam ponad 860 tysięcy. Na najnowszej fotce aktorka pozuje w sukni ślubnej i reklamuje nadchodzące otwarcie kin i teatrów.

Och, to będzie piękny dzień! A czy wy wiecie, że 29.05 będzie można mieć NORMALNY wieczór?! Będzie można pójść do restauracji, zjeść przy stole i pójść do teatru! - napisała na Instagramie.
 

Pod koniec maja można również organizować małe wesela, co zasugerowało niektórym internautom, że planuje ślub. Co więcej, podobne wieści niedawno pojawiły się również w "Dobrym Tygodniu". Informator magazynu zdradził, że para chce w najbliższej przyszłości sformalizować swój związek.

Myślicie, że już wkrótce Anna Mucha stanie na ślubnym kobiercu?

ZOBACZ TEŻ: Laura Samojłowicz wraca do "M jak miłość"! Znów zagra dziewczynę Pawła. "Na razie nie ma z nią problemów na planie" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.