Anna Mucha od dawna wiedziała o ciąży Agnieszki Włodarczyk. Zdradziły ją życzenia urodzinowe. "Cieszę się, ty wiesz, na co"

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży i spodziewa się narodzin swojego pierwszego dziecka. Okazuje się, że jej koleżanka z show-biznesu już dawno usłyszała radosną nowinę.

Agnieszka Włodarczyk i jej partner Robert Karaś czekają na narodziny swojego pierwszego dziecka. Para ogłosiła ciążę kilka dni temu, publikując na swoich profilach na Instagramie romantyczne zdjęcie, na którym tuli się i prezentuje spory już ciążowy brzuch. Teraz okazuje się, że Anna Mucha wie o ciąży już od dłuższego czasu.

Agnieszka WłodarczykFani mieli rację! Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży. Pokazała spory ciążowy brzuch

Zobacz wideo Anna Mucha apeluje: Protesty tak, wandalizm nie!

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk sprytnie ukrywała ciążę pod luźnymi sukienkami. Ale to po tych zdjęciach fani pytali, czy spodziewa się dziecka

Anna Mucha wiedziała wcześniej o ciąży Agnieszki Włodarczyk

Wygląda na to, że Agnieszka Włodarczyk dużo wcześniej podzieliła się radosną nowiną z koleżanką z branży niż z fanami. Annę Muchę zdradziły bowiem życzenia urodzinowe, które napisała Agnieszce na InstaStories.

Wiesz, czego ci życzę i że nie zrobię tego publicznie. Ale dziękuję ci, już ty wiesz, za co i cieszę się, już ty wiesz, na co - napisała.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk Instagram/taannamucha

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek pochwaliła się wizytą osobistej fryzjerki. "Mam dość nudnego koczka"

Życzenia są bardzo wymowne i można domyślić się, że Anna Mucha w ten zawoalowany sposób wspomniała o stanie swojej koleżanki. Przypomnijmy, że Agnieszka Włodarczyk świętowała 40. urodziny 13 grudnia 2020 roku.

Fani też dużo wcześniej domyślali się już, że coś może być na rzeczy. Wszystko przez luźne stroje oraz jej pozy do wakacyjnych zdjęć. Najwięcej emocji wywołała jej fotka w stroju kąpielowym. Co poniektórzy internauci zauważyli pewne zmiany w wyglądzie Włodarczyk. I jak się okazuje - mieli rację!

Zobacz więcej: Agnieszka Włodarczyk na urlopie z ukochanym. Fanka: Widać brzuszek. Najnowsze zdjęcie w stroju kąpielowym nie uciszy plotek

Więcej o: