Anna Mucha pokazała partnera. Ukochany aktorki paraduje po domu wystrojony w jej ubrania. "Szogun!"

Anna Mucha pochwaliła się nowym ubraniem, które otrzymała w prezencie. Kimono na tyle spodobało się jej ukochanemu, że sam postanowił je przymierzyć.

Anna Mucha nieczęsto chwali się w mediach społecznościowych kulisami swojego prywatnego życia, jednak od czasu do czasu potrafi zaskoczyć fanów. Ostatnio pokazała na Instagramie zabawne ujęcie, na którym widać jej, Jakuba Wonsa, paradującego po mieszkaniu w jej nowym kimono.

Zobacz wideo Anna Mucha zalała się łzami w "Dance Dance Dance"

Anna Mucha pokazała partnera. Ukochany aktorki paraduje po domu w jej ubraniach

Anna Mucha od ponad roku jest w szczęśliwym związku z Jakubem Wonsem. Para tworzy zgrany duet zarówno w pracy (razem tworzą spektakl "Przygoda z ogrodnikiem"), jak i w domu. O tym, że świetnie czują się w swoim towarzystwie, może świadczyć kadr, który ostatnio pojawił się na w mediach społecznościowych aktorki. Od jednej z zaprzyjaźnionych firm Mucha dostała niebieskie kimono, którym zachwycała się na Instagramie.

Zobaczcie, jakie to jest piękne. Cudowne. To jest kimono batystowe. Jakaś nowość ich to jest. Boże, będę czuła się jak kwiat, jak motyl. Ja już nie jestem muchą, będę motylem. Ależ piękne.

Podczas, gdy fani czekali, aż aktorka zaprezentuje nowe ubranie, kimono założył Jakub Wons. Zabawnym ujęciem partnera Mucha pochwaliła się na InstaStories.

Szogun przyszedł i zabrał – napisała.

Jakub WonsJakub Wons Instagram/taannamucha

Na początku kwietnia aktorka opublikowała inny zabawny film. Chciała podciąć włosy, ale ze względu na lockdown nie mogła tego zrobić w salonie fryzjerskim. Za nożyczki chwycili więc jej ukochany oraz syn, co Mucha uwieczniła na nagraniu.

Przypomnijmy, że aktorka długo ukrywała relację z Wonsem. Oboje mają za sobą związki, w których pojawiły się dzieci. Mucha ma córkę Stefanię i syna Teodora, które są owocem jej miłości z Marcelem Sorą, natomiast Jakub Wons ma dziecko z Hanną Konarowską.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.