Księżna Kate oddała hołd księżnej Dianie. Wskoczyła w chabrowy zestaw, ale postawiła na inne dodatki. Marynarka z Zary

Księżna Kate dołączyła do księcia Williama, który przebywa obecnie w Szkocji. Wystylizowała się na chabrowo, wzorując się na zestawie księżnej Diany sprzed lat.

Książę William wybrał się na wycieczkę do Szkocji, gdzie odwiedził m.in. centrum Turning Point Scotland w Coatbridge. W poniedziałek dołączyła do niego księżna Kate, która, wkładając niemalże identyczny strój jak niegdyś księżna Diana, znów skupiła na sobie oczy całego świata. 

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William założyli konto na YouTube. Książę ostrzega żonę: Musisz uważać, co mówisz

Małgorzata KożuchowskaKożuchowska wybrała się na spacer z tatą. Wrzuciła zdjęcie, które jej wykonał

Księżna Kate oddała hołd księżnej Dianie. Wskoczyła w chabrowy zestaw, ale postawiła na inne dodatki

Księżna Kate założyła długą, niebieską marynarkę z Zary oraz plisowaną spódnicę firmy Hope. Stylizację uzupełniła brązową kopertówką oraz szpilkami. Strój, który wybrała na tę okazję, to niemal replika kostiumu księżnej Diany z 9 września 1992 roku. Stylizacje różnił kolor butów, ponieważ matka księcia Williama wybrała wówczas czółenka w kolorze granatowym oraz nie miała torebki.

 

Szkocja to niezwykle ważne miejsce dla księcia Williama i jego żony. To właśnie tam zaczęła się ich miłość. Para poznała się na Uniwersytecie St. Andrews, czyli najstarszym szkockim uniwersytecie, który znajduje się w hrabstwie Fife.

Książę William i księżna KateKsiążę William i księżna Kate Phil Noble / PA Images / Forum / Phil Noble / PA Images / Forum

Jeszcze przed przybyciem księżnej Kate do Szkocji William udzielił bardzo osobistego wywiadu. Wyznał, że to miejsce jest źródłem jego najszczęśliwszych wspomnień, jak i najsmutniejszych. To tam w wieku 12 lat dowiedział się o śmierci matki.

Byłem w Barmoral, kiedy powiedziano mi, że moja matka nie żyje. Byłem w szoku. Wyciszenie znalazłem w kościółku Crathie Kirk. W tamtych mrocznych dniach żalu szkocki pejzaż przyniósł mi pocieszenie i otuchę. Zawsze będę czuł głęboką więź ze Szkocją - wyznał książę.

Doda, Jacek KurskiFani Dody napisali list do Jacka Kurskiego. Chcą, by prezes ją zatrudnił

Nic dziwnego, że strój, który księżna Kate wybrała właśnie na tę okazję, bardzo spodobał się fanom brytyjskiej rodziny królewskiej.

 
Więcej o: