Księżna Kate choruje? Fani rodziny królewskiej zaniepokojeni. "Czuje się bezsilna"

Fani księżnej Kate zauważyli, że w ostatnim czasie bardzo schudła. Choć zawsze należała do szczupłych osób, tym razem jej wygląd wzbudził niepokój. Czy utrata wagi to objaw choroby?

Nie jest tajemnicą, że księżna Kate to ulubienica Brytyjczyków. Media i fani śledzą każdy jej krok i kolejne stylizacje, które wybiera na oficjalne wyjścia. Wygląd księżnej jest stale komentowany. Tym razem zwrócono uwagę na jedną niepokojącą rzecz - zdaniem fanów, księżna Kate w ostatnim czasie bardzo schudła. Wzbudziło to obawy o jej zdrowie. Czy coś jest na rzeczy?

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William założyli konto na YouTube. Książę ostrzega żonę: Musisz uważać, co mówisz

Księżna Kate szczupła jak nigdy. Fani niepokoją się o stan zdrowia monarchini

Jak podają brytyjskie tabloidy, księżna Kate zmaga się ostatnio ze stresem. Właśnie z tym łączą spadek wagi.

Kate jest poddana ostatnio wielkiej presji. Wszystko zaczęło się od odejścia z rodziny Harry’ego i Meghan. Potem zaczęła się pandemia i było coraz więcej powodów do zmartwień - podaje jeden z magazynów, powołując się na anonimowe źródło.

Prasa donosi, że księżna Kate cierpi na brak apetytu, co jest powodem chudnięcia. Zamartwia się o konflikt pomiędzy swoim mężem, księciem Williamem, a jego bratem, księciem Harrym.

Kate czuje się bezsilna, a tego nie lubi. Ona jest przyzwyczajona do działania, a nie może nic zrobić. To ją gryzie od środka - poinformowała osoba z otoczenia rodziny królewskiej.

Nie jest to pierwszy przypadek, kiedy media zwracają uwagę na sylwetkę księżnej. W październiku ubiegłego roku magazyn "Star" donosił, że księżna Kate waży podobno jedynie 43 kilogramy. Miała wówczas schudnąć aż 11 kilogramów. Pisano, że nawet książę William jest zaniepokojony, ponieważ jego matka, księżna Diana, zmagała się z bulimią. Nasuwała się też obawa, że księżna Kate może również cierpieć na zaburzenia odżywiania. Do tej pory jednak nikt tego nie potwierdził.

Więcej o:
Copyright © Agora SA