Królowa Elżbieta II planuje wycofać się z Pałacu Buckingham już w tym miesiącu. Chce w spokoju opłakiwać męża

Królowa Elżbieta II może nawet w tym miesiącu pożegnać się z Pałacem Buckingham i udać się do ukochanej posiadłości w Balmoral, by tam w samotności przeżyć żałobę.

Królowa Elżbieta II ma w planach tymczasowe wycofanie się z życia publicznego. Chce spędzić czas w szkockiej posiadłości Balmoral, do której jeździła wraz z księciem Filipem na wakacje. To również miejsce, w którym razem spędzili swój miesiąc miodowy.

książę Filip, królowa Elżbieta IIKrólowa Elżbieta podczas pogrzebu miała przy sobie dwie pamiątki po mężu

Zobacz wideo Królowa Elżbieta II opublikowała swojego pierwszego posta na Instagramie

Przeczytaj także: Samotna królowa Elżbieta żegna księcia Filipa. To zdjęcie najbardziej poruszyło internautów na całym świecie. "Serce pęka"

Królowa Elżbieta II chce wyjechać do Szkocji

Królowa chce w ciszy i spokoju przeżyć żałobę po śmierci księcia Filipa w swojej letniej posiadłości. Teraz nie miała takiej możliwości. Już dziesięć dni po pogrzebie wróciła do pełnego wymiaru pracy, pojawiając się na wirtualnym spotkaniu z ambasadorkami Łotwy i Wybrzeża Kości Słoniowej.

Przeczytaj: Królowa Elżbieta już zakończyła żałobę po mężu? Porzuciła czerń! Na zdjęciu "z pracy" ma jasny strój i promienny uśmiech

Dopiero teraz będzie mogła pozwolić sobie na chwilę wytchnienia, a żałobę chce przeżywać w miejscu, w którym spędziła dużo czasu z ukochanym mężem. Według doniesień "New Idea", królowa zatrzyma się w siedmiopokojowym Craigowan Lodge, gdzie towarzyszyć jej będzie zespół królewskich pracowników oraz siostrzenica lady Sarah Chatto.

Anna KorczDziesięcioletni syn Anny Korcz prowadzi auto. "Za kierownicą nie zapiął pasów"

Książę Filip zmarł 9 kwietnia tego roku w wieku 99 lat, dwa miesiące przed swoimi setnymi urodzinami. Jego pogrzeb odbył się 17 kwietnia w zamku Windsor. Królowa Elżbieta zostawiła na trumnie męża odręcznie napisany list. 

Przeczytajcie więcej na ten temat: Królowa Elżbieta zostawiła na trumnie księcia Filipa odręcznie napisany list. Został z nim pochowany

Więcej o: