Paulina Krupińska obchodzi 4. urodziny syna. "Najlepszy mężczyzna na świecie". Tort w dinozaury? Wygląda obłędnie

Mijający miesiąc dostarcza Paulinie Krupińskiej prawdziwych okazji do świętowania. 14 maja urodziny obchodził jej mąż, Sebastian Karpiel-Bułecka, a zaledwie dzień później - syn. Jędrzej skończył cztery lata, a mama zadbała o wizualną oprawę jego domowej imprezki.

O ile tort męża Pauliny Krupińskiej (zaprezentowany na jego Instagramie) nie był wymyślnym wypiekiem, o tyle można za taki uznać urodzinowe ciasto syna modelki - Jędrzeja. Czterolatek doczekał się domowej imprezki wśród nadmuchanych balonów w kształcie rekinów. Chłopiec podziękował mamie za organizację małego przyjęcia soczystym buziakiem w policzek. Uroczy widok!

Zobacz wideo Krupińska musiała przyzwyczaić się do wstawania o naprawdę wczesnej porze!

Urodziny syna Pauliny Krupińskiej

Absolutnie najlepszy mężczyzna na świecie kończy dzisiaj cztery lata. Synku mój, życzę Ci samych pięknych dni, dużo słońca w Twoim życiu, jak najwięcej dinozaurów i zwierzątek oraz spełnienia marzeń - czytamy na profilu Krupińskiej w mediach społecznościowych. 
 

Miss Polonia 2012 doskonale wie, czym interesuje się jej mały chłopiec. Motyw ulubionych zwierzątek solenizanta - wspomnianych dinozaurów - towarzyszył nie tylko w życzeniach od popularnej mamy, ale również w dekoracji spersonalizowanego tortu. Paulina na InstaStories pochwaliła się urodzinowym ciastem. To prawdziwe dzieło sztuki!

Tort syna Pauliny KrupińskiejTort syna Pauliny Krupińskiej Instagram/ @pkrupinska

Przy okazji gwiazda zdradziła, jakie plany na przyszłość snuje jej ukochany czterolatek. 

P.S. Przed chwilą zapytałam, kim będzie jak dorośnie. Powiedział, że śpiewakiem, który będzie śpiewał kochane piosenki dla mamy - zaznaczyła w swoim wpisie prezenterka "Dzień dobry TVN". 

Sebastian Karpiel-BułeckaSebastian Karpiel-Bułecka świętował urodziny. Lewandowska: Ty nadal taki młody

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska mają dwoje dzieci. W 2015 roku (dwa lata przed Jędrzejem) na świat przyszła ich córka Antonina. Więcej zdjęć z kameralnej prywatki zorganizowanej na cześć solenizanta znajdziecie w naszej galerii. 

Rafał BrzozowskiBrzozowski nie wystąpi na Eurowizji? "Zostaliśmy poddani samoizolacji"