Sebastian Karpiel-Bułecka świętował 45. urodziny. Posypały się życzenia od gwiazd. Anna Lewandowska: A ty nadal taki młody

Sebastian Karpiel-Bułecka skończył 45 lat. Zdjęciem z urodzinowym tortem pochwalił się na Instagramie.

W piątek 14 maja Sebastian Karpiel-Bułecka świętował 45. urodziny. Muzyk od wielu lat jest związany z polskim show-biznesem. Nic dziwnego, że pod urodzinowym postem na Instagramie posypały się życzenia od gwiazd. 

Zobacz wideo Paulina Krupińska odpowiedziała na pytania fanów

Sebastian Karpiel-Bułecka świętował 45. urodziny. Anna Lewandowska: Ty nadal taki młody!

Sebastian Karpiel-Bułecka zasłynął na polskiej scenie muzycznej jako lider zespołu Zakopower. Od początku kariery jest mocno związany z show-biznesem. Wiele lat temu spotykał się z jedną z największych gwiazd - Kayah, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Później jego serce zdobyła Alicja Bachleda-Curuś - i choć pojawiły się plotki o ślubie - to małżeństwo nie było im pisane.

Obecnie Sebastian tworzy szczęśliwy związek z Pauliną Krupińską, z którą doczekał się wymarzonej córeczki Antosi i syna Jędrzeja. W piątek muzyk świętował swoje 45. urodziny. Sebastian i jego żona są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, dlatego przy tej okazji na instagramowym koncie artysty nie mogło zabraknąć zdjęcia z tortem.

Kiedy to przeleciało? - napisał z przymrużeniem oka.
 

Pod urodzinowym postem muzyka posypały się życzenia od śmietanki polskiego show-biznesu.

200 lat w miłości, radości, spełnieniu, zdrowia dla Ciebie i całej rodziny - napisała Marcelina Zawadzka.
No a ty nadal taki młody - skomentowała Anna Lewandowska.
Sto lat Seba! - dodała Joanna Jędrzejczyk.

Życzenia ukochanemu złożyła także Paulina Krupińska. Gospodyni "Dzień dobry TVN" opublikowała na InstaStories urodzinowy film z Sebastianem w roli głównej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.