Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka rzadko chwalą się warszawskim mieszkaniem. Teraz pokazali salon i kuchnię

Paulina Krupińska opublikowała na swoim InstaStories nagranie, na którym widać, jak wypoczywa z mężem. My patrzymy jednak na drugi plan ujęć, czyli na to, jak urządzone jest ich warszawskie mieszkanie.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka  sporo czasu spędzają w pięknym domu z widokiem na Tatry. Lider zespołu Zakopower jest też architektem i prowadzi biuro architektoniczne, dlatego nie mamy wątpliwości, że góralska posiadłość prezenterki i muzyka jest dopracowany w każdym calu. Małżonkowie mają jednak też drugie lokum - mieszkanie w Warszawie. Gospodyni "Dzień dobry TVN" jakiś czas temu chwaliła się zdjęciami, na których nieco widać, jak urządzone są te cztery kąty. 

Zobacz wideo Paulina Krupińska kupiła swoim dzieciom tylko jeden prezent na mikołajki. Wyjaśnia dlaczego

Teraz jednak pokazała kadry, na których widać salon i kawałek kuchni warszawskiego lokum. 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka leżakują na kanapie 

Paulina Krupińska opublikowała na swoim InstaStories krótkie nagranie, na którym chwali się, jak odpoczywa u boku męża. Widać, że muzyk leży na szarej kanapie, ale jak twierdzi Krupińska, doskonale wie, że jego żona go nagrywa. 

Sebastian Karpiel-Bułecka zawsze czujny - śmiała się Krupińska. 

Na nagraniu można dostrzec, jak urządzony jest salon, widać też kawałek kuchni. Krupińska i Karpiel-Bułecka postawili na jasne i stonowane barwy mebli, ścian czy dodatków. Widzimy też sporo szarości - w tym odcieniu jest nie tylko duża kanapa, ale też fronty szafek kuchennych. Na ścianach nie brak też rodzinnych fotografii. 

Paulina Krupińska z mężemPaulina Krupińska z mężem Fot. pkrupinska/Instagram

Trzeba przyznać, że ten nowoczesny styl znacznie różni się od tego, który panuje w góralskim domu Krupińskiej i Karpiela-Bułecki. W tym drugim nie brak drewnianych wykończeń i bardzo klimatycznych dodatków. 

ZOBACZ: Paulina Krupińska zdradziła, że od dwóch tygodni marzy tylko o spokoju. Przy okazji pokazała wnętrze domu. "Ale klimat"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.