Paulina Krupińska walczy z mrozem nowym zdjęciem. W tle poduszki z pięknymi poszewkami. Można je kupić w popularnej sieciówce

Paulina Krupińska wstawiła na Instagram zdjęcie, na której pozuje w czapce i zachęca do chronienia głowy przed zimnem. Naszą uwagę zwróciły gustowne poduszki na drugim planie fotografii.

Paulina Krupińska spełnia się w roli prowadzącej "Dzień dobry TVN". Ostatnio miała okazję odeprzeć krytykę internautów, którzy zarzucili jej bycie na siłę zabawną. Żona Sebastiana Karpiela-Bułecki na szczęście nie przejmuje się kąśliwymi uwagami i chętnie pokazuje na swoim instagramowym profilu zdjęcia zza kulis śniadaniówki. W jej albumie w social mediach nie brakuje także fotografii dokumentujących życie rodzinne - 33-latka jest szczęśliwą mamą Antoniny i Jędrzeja.

Paulina Krupińska wrzuciła zdjęcie zza kulisów 'Pytania na śniadanie'. Pojawiły się negatywne komentarzePaulina Krupińska wrzuciła zdjęcie zza kulis "Dzień dobry TVN". Widzowie znowu ją skrytykowali

Paulina Krupińska walczy z mrozem zdjęciem wykonanym na tle gustownych poduszek. Znamy ich cenę

Tymczasem na Instagramie Krupińskiej królują zdjęcia okraszone zimową aurą. Prezenterka niedawno chwaliła się fotografiami z narciarskiego stoku, a po noworocznym urlopie postanowiła ogrzać się w domowym zaciszu. Włożyła grubą czapkę i zapozowała na tle poduszek:

Zupełnie nie rozumiem, dlaczego ludzie nie noszą czapek, jak jest -15, -20? Czy im nie jest zimno? - dopytywała ironicznie przy zdjęciu.
Zobacz wideo Paulina Krupińska na nartach

Naszą uwagę zwróciła nie tylko mina Pauliny Krupińskiej, ale także gustowne poduszki w geometryczne wzory. Oryginalne poszewki można kupić w sklepach sieci H&M za niecałe sto złotych. Przypomnijmy, że Paulina Krupińska uwielbia łączyć wyszukane dodatki z rzeczami z popularnych sklepów. W grudniu pojawiła się w specjalnym odcinku "Millionerów" i zadała szyku bluzką z żabotem, którą można odnaleźć w asortymencie Zary.

 

Pod fotografią wykonaną na tle poduszek internauci dyskutowali na temat zimowego ubioru. Niektórzy żartowali z coraz popularniejszego wśród gwiazd morsowania:

Przygotowują się do morsowania.
Chyba do tego trzeba dorosnąć.
Też tego nie rozumiem.

Paulina Krupińska w koszuli z Zary"Milionerzy". Paulina Krupińska miała na sobie piękną koszulę. Jest z Zary! Jej cena pozytywnie Was zaskoczy

Zobaczcie, jak Paulina walczy z mrozem w otoczeniu ciepłych poduszek.