Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka tańczą w salonie. Wnętrze bardzo przytulne. Nie brakuje rodzinnych zdjęć

Paulina Krupińska wrzuciła na Instagram krótkie nagranie wideo, na którym tańczy w salonie wraz z mężem Sebastianem Karpielem-Bułecką. Przy okazji możemy zobaczyć, jak para urządziła swoje wnętrze.

Takie wideo na profilu Pauliny Krupińskiej to rzadkość! Była miss i jej mąż Sebastian Karpiel-Bułecka rzadko wrzucają wspólne zdjęcia, a tym bardziej nagrania. Tym razem prowadząca "Dzień dobry TVN" zaskoczyła swoich fanów i opublikowała wideo, na którym tańczy i wygłupia się z ukochanym. W takim wydaniu jeszcze ich nie widzieliśmy. Uwagę zwraca również salon w tle.

Zobacz wideo Paulina Krupińska chwali się nowym uśmiechem. "Wreszcie założyłam aparat"

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka tańczą w salonie. Jest bardzo przytulny

Para może pochwalić się wyczuciem rytmu, a dystansu zdecydowanie jej nie brakuje. Na nagraniu, które trafiło na Instagram, Paulina i Sebastian tańczą w domowym wydaniu. Ona nie ma na twarzy grama makijażu, ma związane włosy i biały strój, który składa się z szortów i bluzki z długim rękawem. On natomiast ma czapkę z daszkiem, t-shirt i dresowe spodnie.

Lockdown lockdownem, potańczyć trzeba - napisała Paulina Krupińska w opisie do wideo.
 

Małżeństwo tańczy w salonie, który jest bardzo przytulny. Szary narożnik stoi pod ścianą w kremowym kolorze, na której znajdują się półki z książkami oraz płytami, a także ramki z rodzinnymi zdjęciami. Na podłodze leży jasny dywan, a na narożniku nie brakuje poduszek.

Na jednej z półek stoi też niewielki obraz. Prawdopodobnie został namalowany przez Paulinę. Gwiazda już nieraz pokazywała swoje prace i nie ukrywała, że malowanie farbami ją relaksuje. Prowadząca "Dzień dobry TVN" maluje abstrakcyjne obrazy. Kto wie, może kiedyś zorganizuje wystawę swoich prac?

Więcej na ten temat: Paulina Krupińska chwali się nowym talentem. Namalowała obraz, a efektem podzieliła się na Instagramie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.