Paulina Krupińska chwali się nowym talentem. Namalowała obraz, a efektem podzieliła się na Instagramie

Paulina Krupińska na Instagramie pochwaliła się obrazem, który sama namalowała. Robi wrażenie?

Paulina Krupińska zadebiutowała w polskim show-biznesie ponad 8 lat temu, gdy wygrała konkurs Miss Polonia. Mało kto przypuszczał, że szarfa miss będzie przepustką do takiej kariery, a jednak. Sama zainteresowana wciąż utrzymuje się na topie i co rusz dostaje nowe propozycje. Od marca tego roku jest jedną z prowadzących program "Dzień Dobry TVN", co tylko umocniło jej pozycję w branży. Teraz się okazuje, że oprócz smykałki do interesów Paulina Krupińska może pochwalić się również talentem plastycznym, co pokazała na Instagramie. Możecie być zaskoczeni. 

ZOBACZ TEŻ: Paulina Krupińska odwiedziła fryzjera. Odświeżyła swój wizerunek. Internauci: Kolor super, długość super, wszystko super

Paulina Krupińska namalowała obraz

Paulina Krupińska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, jednak stara się nie pokazywać zbyt często kulis życia rodzinnego. Od czasu do czasu zdarza jej się opublikować wspólne zdjęcie z mężem i dziećmi, jednak to dość rzadki widok. Znacznie częściej relacjonuje obserwatorom pracę oraz swoje pasje, które co dla poniektórych mogą być zaskakujące. Tym razem modelka pochwaliła się talentem plastycznym i pokazała obraz, który namalowała. Zobaczcie zresztą sami. 

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska instagram.com@pkrupinska

Trzeba przyznać, że prezenterka "Dzień Dobry TVN" ma talent, a jej dzieła wyglądają całkiem nieźle. Myślicie, że Paulina Krupińska jeszcze zaskoczy nas niejednym obrazem czy to jednorazowa przygoda?

ZOBACZ: Anna Lewandowska motywuje do ćwiczeń w towarzystwie gwiazd. Na zdjęciu Zborowska, Krupińska i nie tylko. "To jest team!"

Więcej o: