Znani dziennikarze i przyjaciele żegnają Rafała Poniatowskiego. Ich słowa ściskają za serce. "Żegnaj, Poniatku"

Smutne wieści ze świata mediów. Nie żyje dziennikarz TVN24 Rafał Poniatowski. W wzruszających słowach żegnają go koledzy po fachu.

W wieku 48 lat zmarł Rafał Poniatowski. Reporter TVN24 od kilku lat walczył ze złośliwym nowotworem skóry. Jego materiały można było oglądać w "Faktach" TVN oraz w TVN24. W ciepłych i wzruszających słowach wspominają go, a zarazem żegnają dziennikarze różnych redakcji w całym kraju.

Zobacz wideo Piosenki, wiersze, książki. Piękne utwory, które powstały po stracie bliskich

Rafał Poniatowski nie żyje. Reporter TVN24 od kilku lat chorował na nowotwór. Miał 48 latRafał Poniatowski nie żyje. Reporter TVN24 miał 48 lat

Nie żyje Rafał Poniatowski. We wzruszających słowach żegnają go koledzy po fachu

Nagłe odejście reportera poruszyło widzów stacji oraz wielu kolegów po fachu, którzy żegnają go na antenie, jak i w mediach społecznościowych. Ich słowa ściskają za serce. 

Dla nas to nie jest dobry dzień, dla nas to jest trudny dzień. Dziś rano zmarł nasz redakcyjny kolega Rafał Poniatowski. Od samego początku współpracował z TVN24. Od lat, z sukcesami, walczył z rakiem. Dziś jednak wyrwał go nam - powiedziała na antenie TVN24 Anna Seremak.
Z ogromnym smutkiem. Żegnaj, Poniatku, zaangażowany reporterze, cudowny kolego. RIP Rafał Poniatowski - napisała na Twitterze Anna Kalczyńska.
Dla chorego onkologicznie każdy dzień jest zwycięstwem, uśmiechem niebios, kolejną szansą na coś dobrego. Jeżeli te dni się wyczerpią - odejdziemy. Ale to nie świadczy o przegranej - mawiał Rafał Poniatowski. Nadszedł jego czas... Za wcześnie - czytamy na Twitterze Tomasza Sekielskiego.

W bardzo osobistych słowach Rafała Poniatowskiego pożegnał również Jacek Czarnecki, wieloletni dziennikarz Radia Zet. 

Odszedł Rafał Poniatowski. Piękny Człowiek. Świat będzie bez niego gorszy. Prosiłeś, żeby nie mówić "żegnaj". Więc: Do zobaczenia, Poniatku - napisała na Twitterze Kamila Biedrzycka.

Z kolei Tomasz Piątek, dziennikarz i autor książki "Macierewicz i jego tajemnice", podkreślił odwagę i wyjątkowość Rafała Poniatowskiego:

Dziennikarza TVN24 pożegnali również Tomasz Lis, Kamil Dziubka, Cezary Grochot i inni. 

Więcej o: