"Lista Plotka". Trzy "turbo laski" według Kubańczyka? "Chcę wrócić do domu cały i zdrowy". Udało mu się wybrnąć

Kubańczyk to bohater najnowszego odcinka "Listy Plotka". Chętnie otworzył się przed naczymi kamerami i zdradził sporo ciekawostek na swój temat.

"Lista Plotka" to nowy, ciekawy format, który stanowi kreatywne wyzwanie dla gwiazd i influencerów. Ci w krótkim czasie muszą wyjawić swoje największe sekrety. Wcześniej w naszym studio gościli Maciek Dąbrowski z "Z Dvpy", Dominik Rupiński z "The Blaze House" oraz Monika Kociołek, z nowego, odświeżonego "Teamu X 2". Tym razem w studiu nagraniowym gościliśmy Kubańczyka.

Agnieszka Grzelak"Lista Plotka". Najwięksi przystojniacy według Agi Grzelak? Wymieniła samych aktorów

"Lista Plotka". Kubańczyk

Kubańczyk to oczywiście artystyczny pseudonim młodego rapera, Jakuba Flasa. Muzyk ma na swoim koncie kilka hitów, a także udział w Fame MMA. Kilka lat temu Kubańczyk działała jako współpracownik oraz ochroniarz youtubera Lorda Kruszwila. Dziś jego utwory podbijają sieć. Prywatnie spotyka się z Olą Ciupą. Gdy więc padło pytanie, by wymienił w "Liście Plotka" trzy "turbo laski" nie miał problemu z odpowiedzią, ale był wyjątkowo dyplomatyczny.

Ola Ciupa, Ola Ciupa i Ola Ciupa. Ja rozglądałem się za turbo laskami dwa lata temu, więc moja wiedza jest skromna. Chcę wrócić do domu cały i zdrowy - powiedział.

Jesteście ciekawi, co jeszcze zdradził Kubańczyk? Koniecznie zobaczcie nową "Listę Plotka"

Zobacz wideo Lista Plotka. Kubańczyk
Więcej o: