Beyonce i Jay-Z na rodzinnym zdjęciu. W pełnym składzie dawno ich nie widzieliśmy! Blue Ivy sięga mamie już do barków

Już dawno nie widzieliśmy rodziny Carterów razem. Na jednym ze zdjęć z Instagrama widać, że najstarsza córka Beyonce i Jay-Z bardzo urosła.

Beyonce i Jay-Z mają troje dzieci. Blue Ivy na początku roku skończyła dziewięć lat, z kolei bliźniaki Rumi i Sir w czerwcu będą obchodzić swoje czwarte urodziny. Ostatnio na jednym z kont na Instagramie pojawiło się rodzinne zdjęcie całej piątki. Widać, że dzieci bardzo urosły, a szczególnie starsza córka, która sięga mamie już do barków. 

Beyonce pozuje z całą rodziną

Beyonce w październikowym wywiadzie dla "Vogue'a" przyznała, że pracuje niemal bez przerwy i to od piętnastego roku życia. Piosenkarka doszła więc do wniosku, że teraz może pozwolić sobie na zasłużony wypoczynek i obecnie chciałaby poświęcić więcej czasu swojej rodzinie, a zwłaszcza dzieciom - Blue Ivy oraz trzyletnim bliźniakom - Sirowi i Rumi.

Od tego czasu co kilka miesięcy publikowała ujęcia z pociechami, jednak już dawno nie widzieliśmy ich w pełnym składzie. Na ujęciu udostępnionym przez The Shade Room Beyonce pozuje z całą rodziną.

 

Wokalistka założyła czarny, lateksowy kombinezon i niewiele okulary, a Jay-Z zapozował w zbliżonym kolorystycznie komplecie.

Z kolei dzieci pary wyglądają, jakby wybierały się na rozpoczęcie roku szkolnego - najstarsza, sięgająca już barków mamy Blue Ivy ma stylowy mundurek, a pozostała dwójka równie eleganckie stylizacje. Mała Rumi włożyła uroczą sukienkę z tiulową podszewką i kołnierzykiem, a Sir, podobnie jak tata, czarną marynarkę i dobrane do niej trampki. 

Zobacz też: Beyonce opublikowała wiadomość skierowaną do Meghan Markle. Artystka jest jej wdzięczna

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek podczas sesji z koniem. Porównała się do Beyonce
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.