Beyonce opublikowała wiadomość skierowaną do Meghan Markle. Artystka jest jej wdzięczna

Beyonce opublikowała specjalną wiadomość, w której podziękowała Meghan Markle. To nie pierwszy raz, kiedy publicznie okazała jej wsparcie.

Wiadomość Beyonce pojawiła się kilka dni po szokującym wywiadzie Meghan Markle i księcia Harry’ego z Oprah Winfrey, w którym para po raz pierwszy ujawniła szczegóły odejścia z rodziny królewskiej. Piosenkarka podziękowała Meghan za odwagę, ale nie tylko.

Zobacz wideo Księżna Meghan przytuliła Beyonce na premierze Króla Lwa

Lady GagaLady Gaga w krótkich i ciemnych włosach. W takim wydaniu trudno ją rozpoznać

Beyonce dziękuje Meghan Markle

W wywiadzie z Oprah Winfrey Meghan ujawniła, że ciągłe nadużycia ze strony brytyjskiej prasy odbiły się na jej zdrowiu psychicznym. Co więcej, była księżna wyznała nie otrzymała pomocy, o którą poprosiła pałac Buckingham. Opinię publiczną zszokowała też informacja, że jeszcze przed narodzinami Archiego członkowie rodziny królewskiej dywagowali nad jego kolorem skóry.

Informacje ujawnione przez Meghan odbiły się szerokim echem w mediach i poruszyły również samą Beyonce. Panie znają się co najmniej od dwóch lat, kiedy to świat obiegły zdjęcia z ich spotkania na premierze "Króla Lwa". Teraz, zaledwie kilka dni po emisji wywiadu, Beyonce opublikowała dla Markle specjalną wiadomość.

Meghan, dziękuję za odwagę i przywództwo. Wszyscy jesteśmy dzięki Tobie wzmocnieni i zainspirowani - napisała Beyonce.

Beyonce dziękuje Meghan MarkleBeyonce dziękuje Meghan Markle Screen/Beyonce.com

To nie pierwszy raz, kiedy Beyonce okazuje wsparcie byłej księżnej. Przypomnijmy, że zgarniając statuetkę na Brit Awards dla najlepszej międzynarodowej grupy, Bey i jej mąż Jay-Z pojawili się w wideo na tle obrazu Markle ucharakteryzowanej na Monę Lizę.

 

Serena Williams wspiera Meghan Markle

Beyonce nie jest jedyną znaną postacią, która w ostatnich dniach poparła Meghan. Zrobiła to też ikona światowego tenisa Serena Williams, która również pochwaliła odwagę przyjaciółki.

Leonardo DiCaprio nawołuje do prostej zmiany w diecieDiCaprio prosi fanów na Twitterze o małą zmianę w diecie. Dla dobra planety

Meghan Markle, moja bezinteresowna przyjaciółka, żyje swoim życiem - i daje przykład - z empatią i współczuciem. Każdego dnia uczy mnie, co to znaczy być naprawdę szlachetnym - napisała Serena Williams.
Więcej o: