Lady Gaga w krótkich i ciemnych włosach. W takim wydaniu trudno ją rozpoznać. Uwagę zwraca też retro stylizacja

Lady Gaga podzieliła się z fanami zdjęciem z planu "House of Gucci", w którym zagra jedną z głównych ról. Charakteryzacja zrobiła wrażenie, a internauci wróżą gwieździe drugiego Oscara.

Lady Gaga została doceniona jako aktorka w 2019 roku, gdy zagrała w "Narodzinach gwiazdy". Na potrzeby filmu stworzyła też utwór, za który otrzymała Oscara. Wokalistka została obsypana pozytywnymi recenzjami. Od tamtej pory otrzymała także wiele propozycji aktorskich. Obecnie pracuje przy najnowszej produkcji Ridleya Scotta "House of Gucci". To film biograficzny, który opowiada historię domu mody Gucci oraz zabójstwa jej współzałożyciela Maurizio Gucciego. Szef domu mody został zastrzelony przed swoim biurem w Mediolanie, w 1995 roku.

Telekamery modowe wpadki, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Mucha, Małgorzata SochaTelekamery. Tak gwiazdy nie powinny się ubierać. Wpadkę zaliczyła nawet Socha

Lady Gaga w roli żony Gucciego

Lady Gaga wciela się w byłą żonę Gucciego, Patrizię Reggiani, która odpowiada za zamach na męża. Na ekranach zobaczymy kulisy zbrodni oraz to, jak została skazana za zaplanowanie morderstwa. Kryminał zapowiada się obiecująco. Zapowiedź Lady Gagi w postaci zdjęcia z planu zdradza, że można spodziewać się udanej scenografii i charakteryzacji.

Piosenkarka pozuje z Adamem Driverem, który gra głównego bohatera. Filmowe małżeństwo możemy obserwować na zimowym tle w górach. Obwieszona złotą biżuterią Lady Gaga, w ciemnych, krótkich włosach wygląda jak żywcem wyjęta z lat 80. Wtedy też rozgrywa się akcja filmu.

 

Archie i rodzina królewskaSyn Meghan Markle i księcia Harry'ego nie jest księciem z jednego powodu. Nie chodzi o kolor skóry. Królowa zdecydowała

Oprócz Adama Drivera i Lady Gagi na ekranie zobaczymy jeszcze takie gwiazdy jak m.in. Al Pacino, Jared Leto, Jeremy Irons. Premiera "House of Gucci" planowana jest - dość optymistycznie - na listopad tego roku, jednak coś nam mówi, że na obejrzenie filmu na dużym ekranie jeszcze poczekamy. Ciekawi jesteście, jak będzie wyglądało kolejne wcielenie gwiazdy?

Kim jest Patrizia Reggiani?

O Patrizii Reggiani na całym świecie zrobiło się głośno po tym, jak na jaw wyszło, że to ona odpowiadała za zabójstwo swojego byłego męża. Proces kobiety z zapartym tchem śledziły Włochy - Patrizia wywodzi się bowiem z majętnej rodziny i znana była już w momencie ślubu z Maurizio Guccim. Udowodniono jej wynajęcie płatnego mordercy, za co otrzymała karę 29 lat więzienia. Nie odsiedziała całego wyroku - wyszła na wolność w 2016 roku po 18 latach odsiadki. Dziś ma 72 lata, ale wciąż nazywana jest we Włoszech "Czarną Wdową".

Zobacz wideo Muzycy, którzy przeszli "na drugą stronę barykady" i zaczęli grać w filmach
Więcej o: