Dziewięcioletnia córka Beyonce dostała nagrodę Grammy. Blue Ivy nie wydała płyty ani utworu, a i tak zgarnęła statuetkę

Choć ma dopiero dziewięć lat, to jej wkład w zeszłoroczną muzykę został doceniony przez komisję nagród Grammy. Za co Blue Ivy, córka Beyonce, zgarnęła swoją pierwszą statuetkę?

Blue Ivy dołącza do grona wybranych, którzy mają na swoim koncie wygraną statuetkę Grammy. Choć dziewczynka nie wydała żadnej płyty ani utworu, to Beyonce udało się znaleźć sposób na wygraną małej gwiazdy.

Zobacz wideo Muzycy, którzy przeszli "na drugą stronę barykady" i zaczęli grać w filmach

Noah Cyrus, Phoebe BridgersKoszmarne stylizacje na Grammy 2021. Sukienki Phoebe Bridgers nie uratowałoby nic

Dziewięcioletnia córka Beyonce, Blue Ivy, dostała nagrodę Grammy

Dziewięciolatka zgarnęła swoją statuetkę w kategorii "Najlepszy teledysk" za udział w utworze Beyonce "Brown Skin Girl". Stała się tym samym drugą najmłodszą laureatką w historii Grammy, tuż za Leah Peasall z The Peasall Sisters, która wygrała w wieku ośmiu lat za wkład w soundtrack "O Brother, Where Art Thou?". Młoda triumfatorka dzieli statuetkę z udzielającymi się w utworze Saint John, Wizkidem, reżyserami oraz producentami teledysku, jak i oczywiście swoją mamą Beyonce.

 

Grammy 2021 wręczone! Historyczna wygrana Beyonce, Taylor Swift bije rekord [PEŁNA LISTA ZWYCIĘZCÓW] > > >

Utwór "Brown Skin Girl" jest afirmacją ciemnoskórych kobiet, a w teledysku do niego występują Lupita Nyong'o, Naomi Campbell i Kelly Rowland. Wokal Blue Ivy Carter otwiera i zamyka piosenkę. Piosenka pochodzi z płyty "The Lion King: The Gift", będącej uzupełnieniem do ścieżki dźwiękowej filmu "Król lew", w którym Beyonce udzieliła głosu postaci Nali. Teledysk jest częścią projektu artystki "Black Is King", która jest wizualnym dopowiedzeniem albumu. Beyonce w utworze śpiewa:

Kocham w tobie wszystko, od twoich rozczochranych włosów do każdej krągłości.

Taylor Swift, BeyonceGrammy 2021. Kwiecista Swift i Beyonce w czarnej mini. Wszystkich przyćmiła Lipa

Beyonce w tym roku ustanowiła nowy rekord Grammy, inkasując swoją 28. statuetkę i tym samym stając się najczęściej nagradzaną kobietą w historii gali. Myślicie, że Blue Ivy ze swoją pierwszą statuetką w wieku dziewięciu lat jest na dobrej drodze, żeby pobić rekord swojej mamy?