Beyonce zorganizowała urodziny na kilkupiętrowym jachcie. Za wynajem zapłaciła "tylko" dwa miliony dolarów

39. urodziny gwiazdy były pretekstem do wynajęcia wielkiego jachu. Co prawda Beyonce nie zdecydowała się na szaloną imprezę w gronie znajomych, a spokojny czas w gronie najbliższych. Z pewnością urodziny na TAKIEJ łodzi może zaliczyć do udanych.

Beyonce nie może narzekać na brak popularności. Fani kochają ją nie tylko za twórczość, ale też urodę i powalające ciało. Uwierzycie, że ikona stylu niemal tydzień temu obchodziła swoje 39. urodziny? I do tego w jakim miejscu!

Zobacz wideo

Gwiazda decydowała się na spędzenie czasu w niewielkim, rodzinnym gronie, jednak odpowiednio zadbała o urodzinową scenerię. Odpoczywała w Chorwacji na pokładzie luksusowego liniowca z mężem oraz dziećmi - ośmioletnią córką Blue Ivy i trzyletnimi bliźniakami: Rumim i Surim.

Beyonce obchodzi urodziny na imponującym jachcie

Wielkość łodzi to około 350 stóp długości i 45 stóp wysokości, czyli jakieś 104 na 14 metrów. Koszt wynajmuj kolosa to prawie dwa miliony dolarów za tydzień wypoczynku. To robi wrażenie, jednak dopiero wyposażenie superjachtu pokazuje, z czym mamy do czynienia. A z czym dokładnie? Już tłumaczymy. Na jachcie znajduje się siedem kabin z łazienkami, siedem pokoi typu VIP, apartament główny, basen, spa i teatr. Trzeba przyznać, że robi niemałe wrażenie. 

Na instagramowym profilu wokalistki nie pojawiła się jeszcze fotorelacja z "kameralnego" przyjęcia, jednak gwiazda z okazji urodzin opublikowała swoje zdjęcie z dzieciństwa. W opisie podziękowała za wszystkie złożone jej życzenia urodzinowe.

Jest sezon Panny. Chcę wszystkim podziękować za urodzinową miłość i piękne życzenia urodzinowe! - przekazała wokalistka.

Wśród życzeń nie zabrakło tych od mamy Beyonce. Tina Knowles Lawson zamieściła nagranie z dawnych lat, na którym śpiewa młodziutka gwiazda o wielkim głosie. 

Wszystkiego najlepszego dla mojej wiecznie młodej dziewczynki od Twojego największego fana od urodzenia. Przyniosłaś mi tyle radości, miłości i pewności. (…) Jestem taka szczęśliwa, że mam Cię w swoim życiu. Jesteś przewodnikiem i wojownikiem, który idzie naprzód, nawet jeśli inni ludzie Cię nie rozumieją - napisała pod postem Tina.
 

My również dołączamy się do życzeń!

Więcej o: