Michelle Pfeiffer skończyła 63 lata. Wrzuciła urodzinowe zdjęcie bez makijażu. Zachwycająca

Hollywoodzka aktorka Michelle Pfeiffer 29 kwietnia skończyła 63 lata. Jej najnowsze zdjęcie, bez makijażu, udowadnia, że mimo upływu wieku pięknie wygląda.

Michelle Pfeiffer największą popularnością cieszyła się w latach 80. i 90. Wówczas sama śmiała się, że wygląda jak ideał kobiety Hollywood. 29 kwietnia aktorka skończyła 63 lata i wciąż budzi ten sam zachwyt.

Urodzinowa Michelle Pfeiffer bez makijażu zachwyca urodą

Michelle Pfeiffer w młodości pracowała jako kasjerka w supermarkecie i wybierała się na kurs dla stenotypistek. Przez całą szkołę średnią chciała zostać dziennikarką, jednak za namową przyjaciółek spróbowała sił w show-biznesie. W 1978 roku zdobyła tytuł miss hrabstwa Orange i zatrudniono ją jako modelkę, a potem trafiła do studia aktorskiego w Hollywood. Co się stało dalej - wszyscy wiemy. Kolejne role i coraz większa rozpoznawalność.

Mimo że dziś Pfeiffer nieco wycofała się z show-biznesu, liczy, że najlepsze role jeszcze przed nią. Jest to bardzo prawdopodobne - aktorka wciąż jest w świetnej kondycji, a zdjęcie z 63. urodzin zdaje się tylko to potwierdzać.

Wszystkiego najlepszego dla mnie - czytamy w opisie.

Na najnowszym zdjęciu widać, że wciąż może pochwalić się nieskazitelną cerą, nawet bez grama makijażu. Pfeiffer bardzo często udostępnia takie ujęcia, bo - jak twierdzi - trzeba doceniać swoje naturalne piękno

 

Nie zawsze tak było. W jednym z wywiadów przyznała, że w Hollywood trudno się starzeć. Oczywiście, chciałaby wyglądać tak, jak kiedyś, ale nie czuje już presji, że musi.

 

Przypominamy jej ujęcia sprzed lat.

 
 

Zobacz też: Anna Mucha świętuje 41. urodziny. Jest balowa suknia i krwistoczerwony tort. Jak je spędza? "Zanzibar musi poczekać"

Zobacz wideo Angelina Jolie i Michelle Pfeiffer stoczą bój w "Czarownicy 2"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.