Zac Efron ma nową twarz. Fani załamali się, gdy zobaczyli zmiany w jego wyglądzie. "Przypomina filtr z Instagrama"

Zac Efron zmienił się nie do poznania. Nowe zdjęcia aktora wywołały ogromne emocje w mediach społecznościowych i zagranicznej prasie.

Zac Efron przestał przypominać siebie. Gwiazdor zaprezentował całkiem nową twarz. Wygląda na to, że postanowił skorzystać z medycyny estetycznej i "nieco" przesadził. Jego fani są załamani. Spójrzcie, jaką zmianę przeszedł.

Zobacz wideo Gwiazdy Disneya sprzed lat. Co u nich słychać? [Popkultura Extra]

Zac Efron zmienił wygląd. Postawił na botoks i wypełniacze

Aktor niedawno wystąpił w materiale, który promował musical "Earth Day" na Facebook Watch. To właśnie tam fani mogli ujrzeć jego szokującą metamorfozę. Zac Efron przestał przypominać siebie, a zmiany w jego wyglądzie wskazują, że był w salonie medycyny estetycznej. Aktor ma teraz kwadratową żuchwę, nabrzmiałe policzki i pełne usta.

Nie musimy chyba dodawać, że zmiany w wyglądzie gwiazdora zostały natychmiast zauważone i skomentowane przez czujnych internautów, którzy są niepocieszeni i nie ukrywają rozżalenia.

Nie wierzę, że to jest Zac Efron.
Przypomina filtr z Instagrama.
Zac Efron, co ty sobie zrobiłeś?
Zac Efron ostrzyknął się botoksem i wypełniaczami. Tragedia - komentują fani.

A wam podoba się metamorfoza gwiazdora?

Przeczytaj także: Zac Efron poważnie zachorował na planie filmu dokumentalnego. Aktor trafił do szpitala. Przerywa milczenie i komentuje swój stan zdrowia

Zac Efron od lat robi karierę w Hollywood. Zaczynał jak wiele innych gwiazd, czyli w programach Disneya. Niestety, szybka sława i wielkie pieniądze odbiły się na jego zdrowiu psychicznym. Zac Efron uzależnił się od narkotyków i kilka razy był już na odwyku. W końcu gwiazdor wyszedł na prostą i zyskał nawet własny program "Podróże z Zakiem Efronem" na Netfliksie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.