Edyta Pazura w ramionach męża na zdjęciu z 2008 roku. Żartuje z brwi: Nauczyłam się korzystać z henny. "Laska byłaś"

Edyta Pazura wróciła wspomnieniami do 2008 roku, gdy razem z Cezarym Pazurą wybrała się na wycieczkę po Ameryce. Celebrytka wyglądała wtedy zupełnie inaczej. Poznajecie? Wyśmiała swoje brwi.

Edyta Pazura jest bardzo aktywna w sieci, Często zaprasza internautów do swojego domu oraz zdradza szczegóły z życia prywatnego. W niedzielę postanowiła natomiast nieco cofnąć się w czasie i pokazała zdjęcie z mężem z 2008 roku. Edyta ciężko poznać, a Cezary ją komplementuje.

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności

Monika ZamachowskaMonika Zamachowska obchodzi 49. urodziny. "Jestem szczęśliwą kobietą"

Edyta Pazura w ramionach męża na zdjęciu z 2008 roku. Żartuje z brwi: Nauczyłam się korzystać z henny. "Laska byłaś"

Edyta Pazura opublikowała na Instagramie zdjęcie zrobione podczas wycieczki do Chicago w 2008 roku. Kiedy pozowała do fotografii, miała zaledwie 20 lat. Od tamtego czasu żona Cezarego Pazury bardzo się zmieniła. 13 lat temu stawiała na krótką fryzurę i miała zupełnie inny styl. Pamiątkowe ujęcie opisała też w charakterystyczny dla siebie sposób i zażartowała z brwi.

Luty 2008 - Chicago. Wiele mi dało te 13 lat. Dzięki losowi nauczyłam się korzystać z henny do brwi i trzymam się tego do dzisiaj. #kredkadobrwi #bezbrwiniedarady #długoniepociągnie – napisała.
 

Nowy post Edyty bardzo przypadł go gustu jej fanom, którzy podziwiają ją za dystans do siebie.

Ja tu szykuję się na romansidło, a tu komedia. Ale za to was uwielbiam.
Uwielbiam poczucie humoru i dystans do siebie.
Henna do brwi - ważna rzecz – piszą internauci.

Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka. 'Widać po kształcie brzuszka'Kaczorowska pokazała zdjęcia z sesji ciążowej z córką. Emilka to miniwersja mamy

To kolejne zdjęcie z wycieczki do Chicago Pazurów, które mogliśmy ostatnio zobaczyć. W lutym romantycznym kadrem z 2008 roku podzielił się Cezary. Nie da się ukryć, że po tylu latach aktor nadal wpatrzony jest w swoją żonę jak w obrazek. Przyjemnie się patrzy na ich miłość, którą widać, że bardzo pielęgnują.

Więcej o: