Agnieszka Kaczorowska zabrała córkę na swoją ciążową sesję. Pozowały razem. Widać, że Emilka jest bardzo podobna do mamy

Agnieszka Kaczorowska wzięła udział w sesji ciążowej, na której towarzyszyła jej córka Emilka. Fani są zachwyceni efektami.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela za kilka miesięcy przywitają na świecie swoje drugie dziecko. Z tej okazji aktorka wzięła udział w wyjątkowej sesji, na której towarzyszyła jej córka Emilka. Dziewczynka niedługo zostanie starszą siostrą.

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Joanna KoroniewskaJoanna Koroniewska na ujęciu z córką w tym samym miejscu, ale rok później

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcia z sesji ciążowej z córką

W lipcu 2019 roku Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela po raz pierwszy zostali rodzicami. Wówczas na świat przyszła ich córka Emilka. Krótko po tym para została zasypana pytaniami, czy zamierza powiększyć rodzinę. Oboje ucinali jednak wszelkie spekulacje na ten temat.

W styczniu 2021 roku Agnieszka oficjalnie potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka. Od tamtej pory aktorka chętnie dzieli się z fanami szczegółami dotyczącymi drugiej ciąży oraz macierzyństwa. Teraz opublikowała na Instagramie efekty sesji zdjęciowej, w której wzięła udział razem z Emilką. Obie mają na sobie identyczne białe body i emanują szczęściem. Dziewczynka to miniwersja swojej mamy. 

Ja i moje dziewczyny. (…) Najbardziej chwytają mnie za serce kadry z Emilką. Dzielę się, bo chcę się dzielić z wami radością, jaką daje mi macierzyństwo - napisała Agnieszka Kaczorowska.

Aktorka zdobyła się także na osobiste wyznanie i przyznała, że tak jak inne kobiety miewa chwile zwątpienia.

Są czasem chwile trudne, ale to nie na nich się koncentruję. Są chwile smutne, ale szybko zastępuje je uśmiech. Są chwile zwątpienia, ale wiem, że jestem #supermamą i marzę, aby każda mama tak o sobie myślała.
 

Agnieszka Kaczorowska ma na Instagramie pokaźne grono fanów. Nic dziwnego, że pod uroczymi kadrami z córką pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

Piękne zdjęcie. Jesteś supermamą i wielką inspiracją.
Jaka piękna pamiątka!
Agnieszka, wyglądasz pięknie. Dwie dziewczyny, marzenie – piszą internauci.

Blanka LipińskaLipińska zachwyca się fryzurą sprzed lat. "Dobrze wyglądałam". Pokazała zdjęcie

A wam jak się podobają efekty sesji zdjęciowej aktorki?