Joanna Koroniewska na ujęciu z córką w tym samym miejscu, ale rok później. Fani: Córa się zmieniła, ale ty wcale

Joanna Koroniewska opublikowała dwie fotografie ze starszą córką. Obie zostały zrobione w tym samy miejscu, ale w innym czasie. Różni je dokładnie trzynaście miesięcy.

Joanna Koroniewska rozczuliła fanów nowym wpisem na Instagramie. Aktorka pokazała zdjęcia z córką Janką, na których widać, jak obie zmieniły się przez ostatni rok. Fani słusznie zauważyli, że nastolatka wkrótce przerośnie swoją mamę.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Ślub od pierwszego wejrzenia"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie są zawiedzeni relacją Laury i Maćka

Joanna Koroniewska na zdjęciach z córką w tym samym miejscu, ale rok później

Joanna Koroniewska i jej mąż Maciej Dowbor są bardzo aktywni na w mediach społecznościowych. Swoimi postami na Instagramie z reguły starają się rozbawić obserwatorów, ale tym razem Joanna totalnie ich rozczuliła. Aktorka pokazała zdjęcia ze starszą córką, które różni 13 miesięcy. Oba wykonane zostały w tym samy miejscu i pokazują, jak Joanna i Janka się zmieniły. Aktorka twierdzi, że to właśnie dzieci są najlepszym wyznacznikiem mijającego czasu.

Studium upływającego czasu. Matka i starsza córka - to samo miejsce, to samo ujęcie, tylko 13 miesięcy później. Nasze dzieci to najlepszy wyznacznik upływającego czasu. Z jednej strony obserwowanie, jak dorastają na naszych oczach, jak ze słodkich maluchów przeobrażają się w kobietki i małych mężczyzn, to fascynujący proces. Z drugiej strony to dla nas rodziców brutalny dowód nieubłaganie tykającego zegara. Szczególnie po czterdziestce.
 

Aktorka uwielbia wchodzić z fanami w interakcje, dlatego i tym razem zadała im kilka pytań. Zapytała m.in., kim dla nich byli rodzice i co zrobić, aby nie stać się dla dzieci "dziadersami". Pod postem posypały się komentarze:

Ktoś kiedyś mi pięknie powiedział, że dzieci są z nami na chwilę i każdą chwilę powinniśmy celebrować. Jest to dla nas rodziców, szczególnie matek, smutna prawda i zgadzam się z tym w 100 procentach.
Za kolejne 13 miesięcy Janka przerośnie mamę. Tak, po czterdziestce nie wiadomo, kiedy ucieka czas.
Janeczka urosła, a u ciebie żadnych oznak starzenia.
Córa się zmieniła, urosła, pozy się zmieniły, ubrania także, a Ty wcale - piszą internauci.

CleoCleo na nagraniu na TikToku. Wystąpiła w rozpuszczonych i lekko kręconych włosach

Faktycznie wygląda na to, że przez ostatni rok czas dla Joanny Koroniewskiej się zatrzymał. Jej córka rośnie za to jak na drożdżach. 

Więcej o: