Cleo w rozpuszczonych i lekko kręconych włosach na TikToku. W takiej fryzurze trudno ją rozpoznać

Cleo zaprezentowała się w odmienionym wydaniu na krótkim nagraniu na TikToku. Ma na nim rozpuszczone i lekko kręcone włosy.

Cleo przyzwyczaiła nas do swojej charakterystycznej fryzury. Artystka zazwyczaj pokazuje się w prostych i wysoko zaczesanych w kucyk włosach. Rzadko możemy podziwiać ją w innym wydaniu, ale na nowym nagraniu, które wrzuciła na TikToka, zaprezentowała się z rozpuszczonymi włosami.

CleoFanki patrzą na paznokcie Cleo i radzą: Zmień kosmetyczkę

Przeczytaj także: Pamiętacie Cleo bez kucyka? Wokalistka rozpuściła włosy. Fani: Wyglądasz najpiękniej

Cleo z rozpuszczonymi i lekko kręconymi włosami na nowym nagraniu

Wokalistka nagrała zabawne wideo na TikToka. Pokazuje na nim, jak wygląda wiosna w Polsce. Na wideo Cleo przebiera się kilka razy w zależności od aury, którą chce zaprezentować. Możemy podziwiać ją więc w topie na ramiączkach, bluzie, a także grubym swetrze. Nagranie trafiło nie tylko na jej profil na TikToku, ale także na Instagram, gdzie spotkało się z zachwytem fanów i wyjątkowym zrozumieniem. Wszyscy zgadzają się z wokalistką, że pogoda w naszym kraju jest wyjątkowo zmienna.

Zobacz wideo Cleo w rozpuszczonych i lekko kręconych włosach na TikToku
Wiosna w tym roku wyjątkowo kapryśna. A jak dzisiaj u was? Macie trochę słońca? Jak tak, podeślijcie trochę - napisała Cleo.

Grażyna Szapołowska z córkąSzapołowska na zdjęciu z córką. Katarzyna to kopia mamy

Zobacz także: Cleo bardzo rzadko rozpuszcza włosy, bo nosi doczepy. Inne gwiazdy też popełniają ten błąd. Bardzo sobie szkodzą

Uwagę zwracają jednak fryzury gwiazdy. Na nagraniu ma ich kilka - nie brakuje wysoko upiętego koka, a także naturalnie rozpuszczonych włosów. Na wideo widać, że włosy Cleo lekko się kręcą. Trzeba przyznać, że w takiej fryzurze wyjątkowo jej do twarzy. A wy, którą fryzurę Cleo lubicie najbardziej?

Polecamy również: Cleo opowiedziała o swojej diecie. Niektóre składniki ją usypiały, więc z nich zrezygnowała. "Mam więcej energii" [PLOTEK EXCLUSIVE]