Grażyna Szapołowska na zdjęciu z córką. Katarzyna to kopia mamy. "Fajnie was widzieć razem"

Grażyna Szapołowska pochwaliła się w sieci fotografią z córką. Nietrudno zauważyć wizualne podobieństwo kobiet. Katarzyna odziedziczyła urodę po mamie.

Grażyna Szapołowska wielokrotnie podkreślała, że ma świetny kontakt ze swoją wnuczką Karoliną Matej. Nastolatka jest częstym "gościem" na instagramowych zdjęciach na profilu popularnej babci. Internauci tym razem mają okazję zobaczyć, jak wygląda córka aktorki. Katarzyna Jungowska to wizualna kopia mamy. Na co dzień pracuje jako reżyserka filmowa.

Grażyna Szapołowska z córką

Na Instagramie Grażyny Szapołowskiej pojawiło się zdjęcie, które gwiazda okrasiła podpisem pełnym wspomnień. Aktorka zacytowała pytanie, które wiele lat temu usłyszała od trzyletniej córki Kasi. Dziewczynka chciała dowiedzieć się wówczas, co jest cieniem słońca. Odpowiedź była wtedy zagwozdką dla popularnej mamy, a dziś - dla internautów, którzy w komentarzach podawali propozycje. 

Co jest cieniem słońca? - zapytała Kasia, gdy miała trzy latka. A Wy co odpowiecie? - czytamy we wpisie Szapołowskiej. 

Gwiazda wielu kultowych filmów pochwaliła się przy okazji wspólną fotografią z dorosłą już Katarzyną. Córka Grażyny wygląda niemal identycznie jak znana w show-biznesie matka. 

 
Fajnie was razem widzieć - pisali fani. 

Z aktywności Katarzyny w social mediach można wywnioskować, że trudni się ona na co dzień reżyserią filmową. W 1999 roku wystąpiła w "Panu Tadeuszu" - filmie, w którym jej matka odgrywała zapamiętaną przez wielu fanów kina rolę Telimeny. Młoda Jungowska wcieliła się tam w dwórkę.

Na profilu Szapołowskiej nie brakuje również ujęć z wnuczką Karoliną, która próbuje swoich sił w branży muzycznej i brała udział w jednej z edycji programu "The Voice of Poland". Nastolatka nie przeszła etapu przesłuchań w ciemno, ale mogła liczyć na wsparcie babci, która kibicowała jej za kulisami.

Zobacz wideo Niektóre dzieci gwiazd są jeszcze małe, a już widać ich podobieństwo do rodziców. Klara też zostanie trenerką?
Więcej o: