Do tej pory to włosy Cleo budziły duże emocje. Teraz fanki patrzą na paznokcie gwiazdy i radzą: Zmień kosmetyczkę

Katarzyna Cichopek pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z Cleo. W komentarzach fanki odniosły się do... paznokci wokalistki.

Cleo najczęściej na publicznych wyjściach prezentuje się w związanych włosach. Piosenkarka od czasu do czasu chwali się na swoim Instagramie, jak wygląda w bardziej naturalnej wersji z rozpuszczonymi włosami. Okazuje się, że zdjęcia, na których piosenkarka pokazuje się w takiej odsłonie, budzą duże zainteresowanie jej fanów. Teraz jednak to nie fryzura Cleo jest komentowana, ale jej paznokcie. O co chodzi?

Zobacz wideo Cleo wspomina czas studiów. "Nie stać mnie było na bilet. Dosłownie"

Fanki patrzą na paznokcie Cleo i radzą: Zmień kosmetyczkę

Cleo pojawiła się w "Pytanie na śniadanie", gdzie mówiła o finale "The Voice Kids". Podczas wizyty w studiu zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie z jedną z gospodyń formatu, Katarzyną Cichopek. Gwiazda "M jak miłość" pochwaliła się ujęciem w swoich mediach społecznościowych. 

Taki miły poranek w @pytanienasniadanie - napisała na Instagramie pod zdjęciem.

Fotografia wzbudziła spore zainteresowanie internautów. Nie komentowano jednak szerokich uśmiechów obu pań, ale... paznokcie Cleo. Jedna z internautek twierdziła, że manicure piosenkarki wygląda mało profesjonalnie.  

Cleo zmień kosmetyczkę, bo paznokcie nie wyglądają na zrobione profesjonalnie - czytamy. 
Hybryda, Cleo, nierówno położona - wytykali. 
 

Ani Cleo, ani Katarzyna Chłopek nie odniosły się do tych uwag. My jedynie przypominamy, że przez obostrzenia związane z COVID-19 branża beauty nie działa. Istnieje więc prawdopodobieństwo, że Cleo sama położyła sobie hybrydę, albo pomogła jej koleżanka. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska wybrała się na manicure. Zabrała ze sobą Klarę. "Jak mama, to i córeczka"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.