John Porter miał COVID-19. Konieczna była hospitalizacja

Na początku kwietnia John Porter poinformował fanów, że zakaził się koronawirusem i przebywa na kwarantannie. Jak się jednak okazało w jego przypadku COVID-19 nie miał lekkiego przebiegu, co wiązało się z koniecznością hospitalizacji muzyka. Teraz, po dwóch tygodniach, wokalista w końcu opuścił szpital.

John Porter, walijski wokalista, na początku kwietnia powiadomił internautów, że zakaził się koronawirusem. Pokreślił wówczas, że przebywa na kwarantannie, jednak najgorsze ma już za sobą. Później na dłuższy czas zniknął z mediów społecznościowych, by ostatecznie wyznać, że niezbędna była jego hospitalizacja. O szczegółach przebiegu choroby poinformował fanów, gdy tylko opuścił szpital. Okazuje się, że muzyk przebywał w nim przez dwa tygodnie, a COVID-19 przechodził dość ciężko. 

John Porter miał COVID-19. Potrzebna była hospitalizacja. Teraz muzyk wreszcie opuścił szpital

W najnowszym poście na swoim facebookowym fanpage'u John Porter podziękował personelowi szpitala w Otwocku oraz bliskim i przyjaciołom, którzy wspierali go w walce z COVID-19. Muzyk jest wdzięczny za okazaną mu pomoc i oddanie wszystkich, którzy się nim opiekowali. 

Po dwóch tygodniach opuściłem ten wspaniały szpital i oddany personel. Jestem głęboko wdzięczny za troskę i humor w brytyjskim stylu... i dziękuję moim „prawdziwym” przyjaciołom za pomoc i wsparcie podczas mojego doświadczenia z Covid-19 - napisał John Porter. 

Ze zdjęć, jakie zamieścił na swoim facebookowym profilu, wynika, że w jego przypadku niezbędne było zastosowanie tlenoterapii. Ta na szczęście przyniosła zamierzony efekt, dzięki czemu wokalista wygrał walkę z COVID-19. W ten sposób John Porter dołączył do grona gwiazd, które przeszły już zakażenie koronawirusem. Mowa tutaj między innymi o Andrzeju Piasecznym, Patrycji Sołtysik czy Magdalenie Stużyńskiej.  

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny trafił do szpitala. Wokalista opublikował nagranie z oddziału
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.