Marina z Wojtkiem i Liamem składają meble. Kupili je w zwykłej sieciówce. "Miałam tego nie nagrywać"

Marina zamieściła nagranie, na którym ona i jej mąż Wojciech Szczęsny własnoręcznie montują meble do pokoju małego Liama. "To musi być dla niektórych big deal".

Marina podzieliła się z fanami nietypowym nagraniem, którym udowadnia, że ona i Wojciech Szczęsny potrafią samodzielnie zmontować meble. W ruch poszły instrukcje, śrubokręty i praca przy podłodze.

Monica BellucciMonica Bellucci na zakupach 11-letnią córką. Leonie jest coraz bardziej podobna do mamy

Zobacz wideo Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała, jak sama obcina włosy w pełnię księżyca

Marina i Wojciech Szczęsny skręcają meble jak zwyczajna rodzina

Marina i jej mąż Wojciech Szczęsny spędzili kilka godzin na rodzinnym skręcaniu mebli. Każdy, kto zamawiał kiedyś szafki ze szwedzkiej sieciówki, wie, że ich montaż nie należy do najłatwiejszych. Niektórzy kochają taką pracę, inni nienawidzą. Wokalistka postanowiła uwiecznić ten moment i podzielić się nim z fanami na Instagramie. Możemy zobaczyć drewnianą podłogę w mieszkaniu gwiazdy, a także Wojciecha Szczęsnego walczącego z trzema deskami, które - jak na złość - nie chcą do siebie pasować. Jednocześnie wokalistka chciała utrzeć nosa tym, którzy krytykują ją za zamożne życie.

Kochani, miałam tego nie nagrywać, ale biorąc pod uwagę to, co piszą czasami na nasz temat media, to musi być chyba dla niektórych big deal. Słuchajcie, meble z Ikei sami składamy. Ja robię tę szafkę, Wojtek robi szafkę dla Liamka. Nie ma dużych brandów, Ikea i własnoręczna robota - powiedziała Marina na nagraniu.

Marina i Wojciech Szczęsny montują meble z sieciówkiMarina i Wojciech Szczęsny montują meble z sieciówki fot. instagram.com/marina_official

Ewelina LisowskaLisowska w bikini. "Mam się wstydzić, że nie zrobiłam perfekcyjnej formy?"

Niestety wokalistka nie pokazała efektu końcowego, nie wiemy więc, czy udało się złożyć szafki z sukcesem. Wierzymy jednak, że tak się stało.

Marina i Wojciech Szczęsny pobrali się w 2016 roku. Od tamtej pory media bardzo interesują się ich życiem prywatnym. Wychowują trzyletniego syna Liama. Rodzina mieszka we Włoszech, gdzie Szczęsny robi karierę piłkarską, grając w klubie Juventus FC. Profil wokalistki na Instagramie śledzi ponad 730 tysięcy osób.