Anna Lewandowska szaleje z Klarą na siłowni. Fotograf nie dopatrzył, że twarz czterolatki odbija się w lustrze

Anna Lewandowska była tak zachwycona, że Klara ćwiczy z nią na siłowni, że zapomniała się i opublikowała zdjęcie, na którym widać fragment twarzy jej pierworodnej.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski należą do grona gwiazd, które dbają o prywatność swoich dzieci, dlatego też celowo nie publikują zdjęć czy nagrań, na których widać twarze ich pociech. Jak to jednak w życiu bywa, nie zawsze można wszystko przewidzieć i zaplanować. Toteż w końcu musiał nastąpić moment, w którym Lewandowscy przypadkowo upublicznili wizerunki dziewczynek. Ostatnio w sieci furorę zrobiło nagranie wywiadu piłkarza, podczas którego w kadrze nagle pojawiła się zniecierpliwiona Klara. 

Robert Lewandowski udziela wywiadu, wtem w kadrze KlaraLewandowski udzielał wywiadu, wtem w kadrze pojawiła się Klara. Zadała mu pytanie

Kilka dni wcześniej trenerka opublikowała zdjęcie z młodszą pociechą. Mimo że trzymała ją tyłem do obiektywu aparatu, to jednak nie przewidziała, że buzia dziewczynki odbije się w szybie. Teraz znów doszło do podobnej wpadki.

Klara Lewandowska szaleje na siłowni, w lustrze widać twarz dziewczynki

Anna Lewandowska pochwaliła się na InstaStories, że ćwiczy razem z Klarą. Przyznała przy tym, że czterolatka sama wyrywa się do aktywności fizycznych, prowadząc znaną mamę na prywatną, domową siłownię. 

Dziś to Klara wyciągnęła mnie na trening. Nie mogłam jej odmówić. A tak serio... To jest taki czad, że młoda chce wciąż ze mną ćwiczyć - napisała trenerka na zdjęciu. 

Na fotografii Klara jest odwrócona tyłem do fotografa i wtula się z Lewandowską. Autor zdjęcia nie zauważył jednak, że część buzi dziewczynki odbija się w lustrze. Sama Lewa też nie zwróciła na to uwagi, bo zdjęcie ostatecznie wylądowało na jej InstaStories. 

Anna Lewandowska z KlarąAnna Lewandowska z Klarą Fot. Instagram/ @annalewandowskahpba

Myślicie, że w Lewandowscy w końcu pochwalą się pełnym porterem rodzinnym, na którym zobaczymy uśmiechnięte Klarę i Laurę?

Zobacz wideo Klara Lewandowska w roli małego chemika