Lewandowska przytula Laurę. Dziewczynka tyłem do aparatu, ale... przodem do szyby. W kadrze widać jej buzię

Anna Lewandowska opublikowała urocze zdjęcie z Laurą. Trenerka stara się nie pokazywać wizerunku swoich córek, jednak na nowym zdjęciu twarz dziewczynki odbija się w szybie!

Anna i Robert Lewandowscy cieszą się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale też w innych krajach. Nic dziwnego, że bardzo dbają o prywatność, a zwłaszcza o prywatność swoich córek - Klary i Laury. Para, co prawda dodaje zdjęcia z dziećmi, jednak takie, na których praktycznie nie widać twarzy dziewczynek. Czyżby miało się to zmienić?

Anna LewandowskaAnna Lewandowska rzuciła się na teściową. "Tak mnie naszło"

Zobacz wideo Klara Lewandowska pociesza młodszą siostrę

Anna Lewandowska pokazała twarz Laury

To, że gwiazdy i celebryci nie pokazują wizerunku swoich pociech nie jest żadną nowością. Robi tak wiele osób. Część jednak zupełnie nie ma z tym problemu, ale są też tacy, którzy na początku pokazują twarz dziecka, jednak z czasem, kiedy robi się starsze, zaprzestają tego. 

Trenerka od jakiegoś czasu publikuje w mediach społecznościowych takie zdjęcia i filmiki, na których na pierwszy rzut oka nie widać twarzy jej córek. Jednak, kiedy się przyjrzeć, to można dostrzec np. profil twarzy Klary lub Laury. Tym razem Ania opublikowała fotografię, na której przytula młodszą z córek i jak można zobaczyć, twarz dziewczynki odbija się w szybie! Wydaje nam się, że trenerka bardzo uważnie dobiera treści, które znajdą się jej na profilu, więc to zdjęcie raczej nie znalazło się tam przez przypadek.

Jaka Laurka już duża!
Jejku, ale ten czas leci. Wczoraj byłaś z brzuchem, a dzisiaj ona taka duża.
Widać odbicie młodej w szybie.
Ależ Laurka rośnie.
Cudowne.
Już za miesiąc będzie miała roczek. Tak szybko to minęło - czytamy pod zdjęciem.

Udało Wam się dopatrzeć, jak wygląda młodsza córka Anny i Roberta Lewandowskich?

Anna Lewandowska z LaurąAnna Lewandowska z Laurą Instagram/annalewandowskahpba