Anna Lewandowska ćwiczy w towarzystwie Laury. Dziewczynka patrzy w obiektyw z poważną miną. Ale ma elegancką fryzurę!

Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciami z domowego treningu. Prawie pokazała twarz młodszej córki.

Anna Lewandowska jest bardzo związana ze swoją rodziną. Każdego dnia żona znanego na całym świecie piłkarza publikuje zdjęcia z ukochanym czy dwiema córeczkami - trzyletnią Klarą i niemal roczną Laurą. Dziewczynki bardzo inspirują się swoimi rodzicami, co doskonale widać między innymi w zachowaniu Klary. Starsza córka Lewandowskich już w tym wieku jest w świetnej formie, a jej ćwiczenia robią wrażenie nawet na dorosłych obserwatorach. Ania, zresztą jak każdego dnia, wybrała się na domową siłownię, jednak tym razem towarzyszyła jej tylko młodsza pociecha.

Zobacz wideo Za to Robert tak bawi się z Laurą:

Anna Lewandowska ćwiczy w towarzystwie Laury. Dziewczynka już wie, jak pozować do zdjęć

Lewandowska jest prawdziwą kobietą petardą. Nawet przy małym dziecku, którym trzeba się opiekować, nie odpuszcza codziennego treningu. Dosyć szybko wróciła do swojej wymarzonej formy po porodzie. Klara również zaraziła się miłością do sportu od rodziców, a jak będzie z Laurą? W końcu dziewczynka już od pierwszych miesięcy widzi, jak cała jej rodzina jest aktywna fizycznie.

Jarosław Bieniuk, Zuzanna PactwaBieniuk na romantycznym spacerze z ukochaną. Był też skradziony buziak

Żona Roberta Lewandowskiego udostępniła na InstaStories dwa ujęcia. Na pierwszym z nich widzimy Laurę od góry. Dziewczynka bawi się rzeczami mamy, a sama Ania szykuje się do treningu. Na drugim zdjęciu trenerka pokazała siostrę Klary już z innej perspektywy. Jej twarz jest zasłonięta tylko dodanymi w aplikacji okularami. Dziewczynka patrzy wprost w obiektyw telefonu, jakby wiedziała, że mama robi właśnie zdjęcie. Ma poważną minę i elegancko zaczesaną grzywkę na bok. W ręce trzyma szczotkę do włosów.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska instagram/annalewandowskahpba

Iga Śmiechowicz o 'Ślubie od pierwszego wejrzenia'Iga ze "Ślubu" nie dodaje zdjęć z programu. "Chcę się od tego odciąć"

Plotek wspiera seniorów

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!