Anna Lewandowska dwa miesiące po porodzie chwali się pupą w kostiumie kąpielowym. Fani: Motywujesz!

Anna Lewandowska opublikowała wakacyjne zdjęcie z urlopu. Trenerka pozuje na nim w bikini, a fanki nie kryły zachwytów.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski korzystają z chwili wolnego i wyjechali na wakacje. Jednak nawet tam oboje nie poddają się słodkiemu lenistwu i dalej ćwiczą. Trenerka motywuje też swoje fanki. Jej ostatnie zdjęcie ma zachęcić Polki do ćwiczeń kształtujących pupę. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska wykończyła męża wspólnym treningiem

Ania Lewandowska w kostiumie kąpielowym

Robert Lewandowski niedawno pochwalił się wakacyjnym zdjęciem bez koszulki. Fotografia zrobiła w sieci furorę. Teraz przyszedł czas na Anię Lewandowską. Trenerka na swoim Instagramie pokazała fotkę, na którym chwali się figurą, pozując w stroju kąpielowym dwa miesiące po porodzie. "Lewa" stanęła tyłem, a uwagę zwraca więc jej umięśniona pupa. Fotografia nie jest przypadkowa. To właśnie do pracy nad tą częścią ciała chciała zachęcić trenerka. 

Czas na mocne pośladki - napisała.
 

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska ćwiczy z Kasią Zielińską, ale uwagę zwraca jej brzuch. Trenerka przyznaje, że jest z siebie dumna

Fani komentują

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy. Fanki Lewandowskiej chwaliły się efektami ćwiczeń z aplikacją trenerki i cieszyły się, że podczas wyzwania Ani, będą mogły również wyrzeźbić swoje pupy. Sama fotografia też wywołała niemałe emocje. Internautki nie tylko komplementowały żonę piłkarza, ale też pisały, że jej figura po ciąży motywuje do ćwiczeń. 

Jaki tyłek. Chyba znów muszę zacząć ćwiczyć.
Ogień!
Motywujesz! - pisały.

I faktycznie, po obejrzeniu zdjęcia, aż chce się robić kolejne przysiady. 

PRZECZYTAJ TEŻ: Anna Lewandowska nie kryje zmęczenia. Córki dały jej popalić. "Klara to istna torpeda". Fanka: I tak ślicznie wyglądasz