Anna Lewandowska urządziła taras w minimalistycznym stylu. W ogrodzie królują metalowe meble. "Zasadziłam zielnik"

Anna i Robert Lewandowscy większość czasu spędzają w Niemczech. To właśnie w Monachium urządzili swoje rodzinne lokum, wokół którego rozpościera się duży ogród. Taras przyozdobiony został metalowymi meblami w klasycznych odcieniach. Stylowo?

Anna Lewandowska przygotowuje taras na wiosnę? Rok temu zadbała o to, by przestrzeń wokół domu wzbogacona była o własnoręcznie posadzone rośliny. Ogród sportowców stanowi bardzo ważną dla nich część całej posiadłości, którą doceniają szczególnie w czasach pandemii. Wystrojowi tarasu, choć mało przytulnemu i zachowanemu w wydawałoby się nudnych, ale klasycznych barwach, z pewnością nie można zarzucić braku funkcjonalności. Zobaczcie, gdzie w słoneczne dni bawią się Klara i Laura.

Anna LewandowskaLewandowska pokazała wypoczynkowy kąt w salonie. Duży fotel i puf to nie wszystko

Taras Lewandowskich - przytulność vs. funkcjonalność

Anna Lewandowska coraz chętniej i coraz częściej "zaprasza" fanów na wirtualną wycieczkę po zakamarkach swojego domu. Na udostępnianych w sieci zdjęciach i filmikach można dostrzec nie tylko fragmenty kuchni, salonu czy sypialni trenerki, ale również ogród, który często staje się tłem rodzinnych fotografii. 

Na taras w posiadłości sportowców wychodzi się przez duże drzwi balkonowe, a miejsce przeznaczone na odpoczynek na świeżym powietrzu oddzielone jest od zazielenionej latem trawy prostokątnymi, białymi płytkami podłogowymi, które dokładnie widać na fotorelacji z trzecich urodzin Klary.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram/ @annalewandowskahpa_

Zasadziłam zielnik - pochwaliła się gwiazda w jednym z instagramowych postów. 

Oprócz stworzonego przez Annę zielnika, taras ozdabiają funkcjonalne meble ogrodowe - melanżowy, metalowy stół z dobranymi w równie surowym stylu krzesłami oraz nieco bardziej przytulna, jasna sofa z miękkimi poduchami i materacem. 

Letnimi wieczorami żona Roberta Lewandowskiego dba o romantyczny nastrój, zapalając na tarasie lampiony. Zdjęcie z "chillu" sportowców przy blasku księżyca znajdziecie w naszej galerii. 

Agnieszka Woźniak-Starak w szortachAgnieszka Woźniak-Starak w szortach i kozakach. Świetna stylizacja

Zobacz wideo Anna Lewandowska testuje różne formy ćwiczeń!