Zbigniew Zamachowski związał się z Muskałą. Justa o niczym nie wiedziała. Ponoć liczyła na odbudowanie relacji

Aleksandra Justa chciała wrócić do Zbigniewa Zamachowskiego? "Taka myśl faktycznie zrodziła się w głowie Oli, ponieważ jak niemal wszyscy, nie wiedziała nic o relacji Zbyszka z Gabrysią Muskałą".

Informacje o rozstaniu Moniki Zamachowskiej i Zbigniewa Zamachowskiego zaskoczyły wszystkich. Aktor wyprowadził się od żony i zapowiedział, że nie będzie komentował niczego, co dotyczy jego życia prywatnego. Zdecydowanie bardziej otwarta była dziennikarka, która opowiedziała o problemach w małżeństwie w rozmowie z tabloidem. Z pewnością jest jej przykro, że mąż znalazł zrozumienie w ramionach innej kobiety. Zbyszek ponoć spotyka się z Gabrielą Muskałą, z którą pracuje na deskach Och-Teatru Krystyny Jandy. Teraz okazuje się, że zasmucona tymi rewelacjami miała być także matka dzieci gwiazdora. Aleksandra Justa liczyła ponoć, że uda jej się odbudować z byłym mężem zażyłe relacje.

Zobacz wideo Monika Zamachowska o Zbyszku Zamachowskim: "Podaję mu kapcie"

Zbigniew Zamachowski związał się z Muskałą. Justa o niczym nie wiedziała. Ponoć liczyła na odbudowanie relacji

O Aleksandrze Juście było niegdyś bardzo głośno. Była żona Zamachowskiego nie dogadywała się z jego nową wybranką. Po latach wyznała jednak, że ze Zbigniewem ma dobre relacje i dała do zrozumienia, że mimo rozwodu, mężczyzna jest dobrym ojcem dla ich dzieci. Jak podaje "Na żywo", kiedy Justa dowiedziała się o rozstaniu Zamachowskich, stwierdziła ponoć, że dla niej i jej byłego męża jest szansa na wspólną przyszłość.

Taka myśl faktycznie zrodziła się w głowie Oli, ponieważ jak niemal wszyscy, nie wiedziała nic o relacji Zbyszka z Gabrysią Muskałą. Para kryła się ze swoim uczuciem przez wiele miesięcy, o kolejnej partnerce nie wiedziały nawet dzieci Zamachowskiego - twierdzi osoba z otoczenia Zbyszka.

Monika ZamachowskaMonika Zamachowska opublikowała wymowną grafikę. "Wszystko się skończyło"

Ola nie ułożyła sobie życia po rozwodzie, czas dzieliła między pracę a wychowanie dzieci. Nie było jej łatwo, ale jest osobą tolerancyjną, potrafi wiele znieść. Przecież 10 lat temu wybaczyła Zbyszkowi romans z reżyserką Agnieszką Glińską – dodaje.

Myślicie, że po przeczytaniu kolejnych doniesień, Zbigniew w końcu zabierze głos? Plotki się namnażają i z pewnością będzie ich jeszcze więcej.

Więcej o: