Książę Filip zmarł 9 kwietnia na zamku w Windsorze. Ostatnie pożegnanie monarchy odbędzie się natomiast w sobotę, 17 kwietnia. Uroczystość będzie bardzo skromna - ze względu na pandemię męża królowej nie będą mogli żegnać poddani, którzy stale gromadzą się pod zamkami royalsów na terenie całego Zjednoczonego Królestwa i składają bukiety kwiatów. Bliscy księcia Filipa z kolei wspominają go, publikując w sieci kolejne zdjęcia. Na najnowszym widzimy królową Elżbietę II oraz jej męża z m.in. dziećmi księcia Williama i księżnej Kate.
W środowy wieczór Pałac Buckingham na oficjalnym profilu na Instagramie podzielił się z internautami dwoma postami zawierającymi zdjęcia z archiwum prywatnego rodziny królewskiej. Na pierwszym z nich widzimy królową Elżbietę II wraz z księciem Filipem i prawnukami.
Królowa i książę Edynburga otoczeni siedmioma prawnukami na zamku Balmoral w 2018 roku - napisano pod zdjęciem.
W drugim poście Pałac Buckingam opublikował karuzelę zdjęć. Na pierwszym z nich znalazł się książę Filip z księciem Karolem. Na kolejnym królowa Elżbieta II pozuje z mężem oraz rodziną księcia Williama - księżną Kate, która trzyma na rękach małego księcia George'a. Na trzecim ze zdjęć uwieczniono rozmowę zmarłego księcia z drugim wnukiem, księciem Harrym.
Dziś członkowie rodziny królewskiej udostępnili zdjęcia księcia Edynburga, wspominając go jako ojca, dziadka i pradziadka - napisano.
Wcześniej książę William opublikował na profilu Pałacu Kensington zdjęcie syna George'a siedzącego z dziadkiem na bryczce. W opisie podzielił się osobistymi przemyśleniami i zdradził, jaką relację miały jego dzieci z księciem Filipem.
Syn Steczkowskiej szczerze o narzeczeństwie. Mówi o kłótniach
Jarosław Bieniuk pokazał 15-letniego syna. Jan to kopia mamy?
Frycz w zaawansowanej ciąży kąpie się w wannie, a pod postem awantura. Kto ma rację?
Duda wybuchnął śmiechem, mówiąc o memach z samym sobą. Wyjawił też prawdę o emeryturze
Katy Perry wymienia czułości na wakacjach z Justinem Trudeau. Spędziła też czas z Orlando Bloomem
Niemen zdradza, dlaczego nie farbuje włosów. "Nie płacę co miesiąc"
Joanna Kulig wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? Miała jeden warunek
Włączają kamery i zjadają przysmaki dla koni. Eksperci spojrzeli i nie mają wątpliwości
Zmiany w rankingu stacji w 2025 roku. Republika przed TVP2. Kto liderem?