Księżna Kate i książę William poszli śladami Meghan i Harry'ego. Pożegnali księcia Filipa w podobny sposób

Kate i William zainspirowani Meghan i Harrym zdecydowali się pożegnać księcia Filipa w internecie. Opublikowali jego zdjęcie z szerokim uśmiechem.

Książę Filip zmarł 9 kwietnia w wieku 99 lat, o czym poinformował Pałac Buckingham na oficjalnych profilach rodziny królewskiej. Jakiś czas temu książę trafił do szpitala z powodu słabego samopoczucia. Ostatecznie przeszedł operację kardiologiczną. Niedługo przed świętami wielkanocnymi wrócił do domu. Wszystko wskazywało na to, że stan jego zdrowia się poprawił. 

Królowa Elżbieta II, hrabina SophieŻona księcia Edwarda odwiedziła królową Elżbietę II. Opisała, jak się czuje

Kate i William pożegnali księcia Filipa jak Meghan i Harry

Książę Filip ostatnie dni swojego życia spędzał w gronie bliskich mu osób. Meghan Markle i książę Harry nie znaleźli się jednak u jego boku. Wnuk jednak interesował się losem dziadka i jego stanem zdrowia. Tuż po potwierdzeniu śmierci księcia przez Pałac Buckingham, na stronie fundacji Meghan i Harrego pojawiła się pożegnalna plansza. Ich śladem poszli Kate Middleton i książę William, którzy również zdecydowali się na pożegnanie księcia w internecie. Na oficjalnej stronie Royal Foundation opublikowali czarno-białe zdjęcie męża królowej Elżbiety II, rozciągające się na całą szerokość witryny. Zdjęcie powstało podczas oficjalnej sesji zdjęciowej i jest bardzo emocjonalne. Widzimy na nim szczęśliwego księcia uśmiechającego się do obiektywu. Po kliknięciu na fotografię pojawia się informacja o śmierci księcia.

Z głębokim smutkiem jej królewska mość ogłosiła śmierć swojego ukochanego męża, jego królewskiej wysokości, księcia Filipa, księcia Edynburga. Zmarł spokojnie dziś rano w zamku Windsor. Rodzina królewska łączy się z ludźmi na całym świecie w żałobie po jego stracie. Dalsze ogłoszenia zostaną podane we właściwym czasie - napisano.

Kate Middleton i książę Harry pożegnali księcia Harrego na stronie Royal FoundationKate Middleton i książę Harry pożegnali księcia Harrego na stronie Royal Foundation Screen royalfoundation.com

Miły gest ze strony wnuków.

Królowa Elżbieta, książę HarryKsiążę Filip nie żyje, a Harry chce pojawić się w Pałacu. Meghan może zabraknąć