Robert Lewandowski ujawnia kolejny talent Klary. Trudno uwierzyć, że to praca czterolatki

Robert Lewandowski podzielił się niezwykle profesjonalną fotografią, którą wykonała... jego niespełna czteroletnia córka Klara. Ma talent?

Robert Lewandowski za pośrednictwem Instagrama chętnie dzieli fragmentami swojego życia rodzinnego. Ostatnim czasy wrzucił zdjęcie, na którym wygodnie siedzi w ogrodowym fotelu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że fotografię wykonała... jego niespełna 4-letnia córka Klara.

Andrzej Duda na Wawelu / Pogrzeb Krzysztofa KrawczykAndrzej Duda ruszył na Wawel, ale oddał hołd Krawczykowi. Odczytano jego list

Zobacz wideo Klara Lewandowska pociesza młodszą siostrę

Robert Lewandowski ujawnia kolejny talent córki Klary

Zdjęcie przedstawia Roberta, który w wygodnej pozycji siedzi na ogrodowym krześle. Piłkarz prezentuje się po domowemu - ma na sobie bluzę, a w ręku trzyma kubek. Uśmiecha się od ucha do ucha - nie ma w tym nic dziwnego, gdyż za obiektywem stała jego ukochana 4-letnia córka Klara. Dumny tata podpisał zdjęcie niczym profesjonalną fotografię:

Model: Robert Lewandowski. Photographer: Klara Lewandowska.
 

Trzeba przyznać, że zdjęcie faktycznie prezentuje się całkiem nieźle - jest dobrze wykadrowane, odpowiednio wyostrzone i uchwycone w odpowiednim momencie. 

Przypomnijmy, że to nie jedyny talent, którym może pochwalić się starsza siostra Laury. Wiemy już, że pociecha piłkarza jest znakomicie wygimnastykowana, ma już ponoć grać na pianinie oraz uczy się władać niemieckim, francuskim i angielskim. Ostatnio mama Klary, Anna Lewandowska, podzieliła się też informacją, że mała wykazuje całkiem spore zainteresowanie chemią

Władysław nie żyje"Sanatorium miłości". Nie żyje Władysław, uczestnik trzeciej edycji

Ciężko nadążyć za nowo odkrywanymi talentami Klary Lewandowskiej. Jak myślicie, wyrośnie na poliglotkę, fotografkę, chemiczkę, pianistkę a może pójdzie w ślady rodziców i zajmie się sportem lub gimnastyką? Czas pokaże.