Klara Lewandowska uczy się dwóch języków obcych jednocześnie. Wyrośnie na poliglotkę?

Anna Lewandowska pochwaliła się językowymi zdolnościami trzyletniej Klary. Wygląda na to, że pierworodna córka Lewandowskich wyrośnie na prawdziwą poliglotkę.

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych trenerek w kraju. Jest wzorem nie tylko dla kobiet, które dbają o zdrowie i sylwetkę, ale też dla wielu mam. Lewandowscy żyją niemal jak w bajce, ale dbają przy tym o wysoki poziom zarówno wychowania, jak i wykształcenia dzieci.

Zobacz wideo

Klara Lewandowska dzielnie uczy się słówek w obcych językach

Niedawno Ania pochwaliła się na InstaStories umiejętnościami trzyletniej córki Klary, która uczy się władać trzema językami obcymi (niemieckim, angielskim i francuskim). Na nagraniu poznawała jednocześnie angielskie, jak i niemieckie zwroty. Czyżby miała wyrosnąć z niej prawdziwa poliglotka? 

Pierworodna Lewandowskich na co dzień uczęszcza do niemieckojęzycznego przedszkola, gdzie szlifuje swoje umiejętności. Duże znaczenie w edukacji córki odgrywa także edukacja domowa. Rodzice starają się łączyć przyjemne z pożytecznym i szukają interesujących rozwiązań. Tym razem postawili na książkę ze specjalnym długopisem, która umożliwia dzieciom sprawdzenie, jak dane przedmioty nazywają się w obu językach. Jak widać, ambitna Klara chętnie poznaje nowe słowa.

Przypomnijmy, że od miesiąca Klara jest starszą siostrą Laury Lewandowskiej, czyli drugiej już córeczki słynnych sportowców. Para chętnie chwali się swoimi pociechami w mediach społecznościowych, jednak do tej pory Lewandowscy nie zdecydowali się na pełne pokazanie wizerunku córek. Oboje zgodnie twierdzą, że dzieci są ich największym szczęściem, co doskonale widać.

Klarze życzymy dalszych sukcesów językowych!

Więcej o: