Raper DMX przedawkował narkotyki i trafił do szpitala. Jest w stanie krytycznym. Jego prawnik komentuje

Raper Earl Simmons, który znany jest bardziej jako DMX, w krytycznym stanie trafił do szpitala. Muzyk miał przedawkować narkotyki.

Pierwsze informacje na temat przedawkowania DMX-a podał portal TMZ. Raper w nocy z 2 na 3 kwietnia został przewieziony do jednego ze szpitali w Nowym Jorku. Ponoć powodem hospitalizacji jest przedawkowanie narkotyków. Głos w sprawie zabrał prawnik artysty. Stan muzyka jest bardzo ciężki. 

Raper DMX przedawkował narkotyki i trafił do szpitala. Jest w stanie krytycznym

Raper DMX miał atak serca, wskutek czego trafił do szpitala. TMZ podaje, że przedawkował narkotyki, a jego stan jest krytyczny. Teraz głos zabrał prawnik muzyka - Murray Richaman.

DMX jest podłączony do aparatury, która podtrzymuje mu życie. Nie wygląda to dobrze - mówił w rozmowie z Page Six.

Prawnik rapera dodał, że ten jest otoczony przez rodzinę i przyjaciół. Ma nadzieję, że szybko wróci do zdrowia. Nie potwierdził jednak informacji, jakoby jego podopieczny przedawkował narkotyki. O stanie muzyka ma informować na bieżąco. 

DMX swój szczyt popularności miał w latach 90. Występował z filmach takich jak: "Od kołyski aż po grób"; "Romeo musi umrzeć", czy "Mroczna dzielnica",  jednak to dzięki muzyce się wybił. Na scenie zasłynął dzięki swoim bezkompromisowym, ostrym tekstom, w których nierzadko obrażał innych artystów, jak to było w przypadku kawałka "Party Up (Up In Here).

Muzyk wzbudzał emocje nie tylko na scenie, ale również poza nią. Raper był wielokrotnie aresztowany, m.in. za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu i substancji odurzających, znęcanie się nad zwierzętami, niepłacenie alimentów, oszustwa podatkowe, a także posiadanie narkotyków. Muzyk rok temu opuścił odwyk, na który trafił poprzez uzależnienie do palenia cracku. 

Zobacz wideo Dwa promile, narkotyki i 250 km/h po autostradzie A4

ZOBACZ TEŻ: "Gogglebox". Jak dogadują się uczestnicy? Agnieszka Kotońska zdradza i wyjaśnia. "Nie lubię się narzucać" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.