"Gogglebox". Jak dogadują się uczestnicy? Agnieszka Kotońska zdradza i wyjaśnia. "Nie lubię się narzucać" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Agnieszka Kotońska komentuje telewizyjne programy od ponad sześciu lat. Jak dogaduje się z innymi uczestnikami? Niestety, nie spotyka się z nimi zbyt często. "Ubolewam".

Agnieszka Kotońska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd show TTV "Gogglebox". Kilka lat wystarczyło, by stała się ulubienicą serwisów internetowych, a statystyki na Instagramie wzrastały codziennie. 5 kwietnia wyemitowany zostanie 200. odcinek programu, w którym celebrytka z pewnością się pojawi. W rozmowie z naszym reporterem wyznała, jak dogaduje się z pozostałymi uczestnikami.

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

"Gogglebox". Jak dogadują się uczestnicy? Agnieszka Kotońska ujawnia

Jakiś czas temu media rozpisywały się o konflikcie Agnieszki Kotońskiej z Sylwią Bombą. Panie w pewnym momencie zamilkły i postanowiły rozwiązać sprawę bez pośredników. Dziś nie są sobie wrogie i starają się dogadywać ze wszystkimi z planu. No właśnie, jakie relacje panują między uczestnikami? Czy Kotońska wpada do kogoś na kawę?

Znamy się bardzo dobrze, widzimy się podczas różnych sesji zdjęciowych, ale się nie spotykamy. Ubolewam nad tym, ale ja z Chodzieży mam do każdego uczestnika bardzo daleko. Jesteśmy rozrzuceni po Polsce. Jedynie do Izy mam ok. 70 kilometrów, więc widziałyśmy się kilka razy. Zdarza się, że korespondujemy sobie między sobą na Facebooku czy Instagramie, ale też niezbyt często. Każdy ma swoje sprawy, jest zajęty. Ja też nie lubię się narzucać, jeśli mam coś ważnego do przekazania, to robię to, jeśli nie, to wolę milczeć.

Agnieszka zdradziła także, czym według niej powinna wyróżniać się gwiazda "Goggleboxa".

Przede wszystkim trzeba być barwną postacią i wyróżniać się z tłumu. Spontaniczność też jest w cenie. Program nie oczekuje ludzi nudnych i bezpłciowych. Mnóstwo osób się przewinęło, mnóstwo osób przychodzi na casting, ale prawda jest taka, że nawet, jak się dostaniesz do programu, to przede wszystkim muszą pokochać cię widzowie. Czasem po prostu lepiej samemu odejść. Każdy, kto dostaje się do tego programu, jest unikatowy. My jesteśmy po prostu wariatami, ale każdy ulepiony z innej gliny. Każdy z ekipy wnosi coś innego do programu.
 

Którego z uczestników lubicie najbardziej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.