Agata Rubik pokazała, jak wyglądałaby z powiększonymi ustami, botoksem i poprawionymi kośćmi policzkowymi. Efekt? Zobaczcie

Agata Rubik zastanawiała się, jak wyglądałaby z powiększonymi ustami. Na InstaStories podzieliła się z fanami kadrami, na których widać, jak przy pomocy filtrów zmieniła się jej twarz.

Agata Rubik przyznała się w rozmowie z nami, że w życiu przeszła tylko jedną operację plastyczną. Celebrytka wyjaśniała, że zdecydowała się na nią ze względów zdrowotnych. 

Agata RubikRubik miała jedną operację plastyczną. "Nie zawsze wiąże się z upiększaniem"

O tym, że poddała się operacji plastycznej powiedziała też na antenie TVN w programie "Power Couple". Już w pierwszym odcinku show, podczas jednej z rywalizacji Piotr Rubik szczerze miał odpowiedzieć na pytanie, ile operacji plastycznych przeszła jego żona. Kompozytor bez wahania odpowiedział, że... żadnej. To wówczas modelka przypomniała mu, że jednak kiedyś trafiła pod nóż chirurga plastycznego. Teraz Rubik znów postanowiła odnieść się do sytuacji i wyśmiała nadużywanie medycyny estetycznej. 

Agata i Piotr RubikowieAgata Rubik miała problemy z odżywianiem. Pokazała zdjęcie z trudnego okresu

Agata Rubik z powiększonymi ustami? "Dobrze, że kliniki medycyny estetycznej wciąż otwarte!"

Agata Rubik opublikowała na swoim Instagramie kolaż zdjęć. Na jednym z kadrów wyglądała naturalnie, na drugim miała powiększone usta, uniesione wyżej brwi i bardziej wydatne kości policzkowe. 

Wczoraj i dzisiaj. Dobrze, że kliniki medycyny estetycznej wciąż otwarte! - śmiała się w opisie pod zdjęciem. 
 

Powyższe zestawienie to oczywiście efekt poczucia humoru gwiazdy, która w ten sposób świętowała prima aprilis. Rubik jednak na tym żarcie nie poprzestała. Na Instastories zamieściła bowiem nagrania, na których żartuje sobie, że klinikę medycyny estetycznej poleciła jej Sonia Bohosiewicz. Aktorka odpowiedziała na tę zaczepkę. Zobaczcie sami na nagraniu poniżej. 

Zobacz wideo Agata Rubik wyśmiewa korzystanie z medycyny estetycznej

ZOBACZ TEŻ: Ukraińska modelka ofiarą operacji plastycznych. Chciała mieć większe kości policzkowe. Znana lekarka pokazała jej przemianę

Więcej o: