Agata Rubik miała jedną operację plastyczną. "Nie zawsze wiąże się z upiększaniem" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Agata Rubik ujawniła naszemu reporterowi, że poddała się operacji plastycznej. Okazuje się, że zabieg nie miał nic wspólnego z upiększaniem.

Agata i Piotr Rubikowie wzięli udział w nowym programie "Power Couple", który będzie można oglądać na antenie stacji TVN. Z okazji promocji nowej produkcji Agata i Piotr porozmawiali z naszym reporterem i ujawnili szczegóły.

Agata RubikPiotr Rubik nagrał żonę w kuchni. Pokazał ich nowoczesne wnętrza

Zobacz także: Agata Rubik miała problemy z odżywianiem. Pokazała zdjęcie z trudnego okresu. "Myślałam, że jestem piękna, dziś ciężko mi patrzeć na tę chudość"

Agata Rubik miała operację plastyczną

W trakcie rozmowy z Cezarym Wiśniewskim Agata i Piotr Rubikowie zdradzili, że w programie stanęli przed wyzwaniami i wyznaniami. Okazuje się, że prowadzący "Power Couple" spytał Agatę między innymi o operacje plastyczne. Nasz reporter chciał poznać szczegóły.

Nie zawsze operacja plastyczna wiąże się z upiększaniem. Dlatego też Piotr miał kłopot z tym pytaniem. Natomiast ja nie byłam pewna, że on odpowie. Pierwsza odpowiedź Piotra była taka, że nie było żadnej operacji. Później podprowadziłam go, że coś tam było - powiedziała Agata Rubik.
Czasami operacja plastyczna może być zdrowotna - wtrącił Piotr.

Agata Rubik nie chciała jednak zdradzić, jakiej operacji się poddała. Miała swoje powody.

Nie powiem. Ja rozumiem, że ludzi ekscytuje interesuje dosłownie wszystko, ale są pewne rzeczy, którymi się dzielę, które im mogą jakoś pomóc, do czegoś zachęcić, przed czymś ostrzec, a są rzeczy, które nie mają żadnego znaczenia - wyznała.

Ciekawe, co Agata Rubik ujawni w programie "Power Couple". Będziecie oglądać? Na razie zobaczcie, co jeszcze Agata i Piotr powiedzieli w rozmowie z Cezarym Wiśniewskim:

Zobacz wideo Agata Rubik miała operację plastyczną

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: