Katarzyna Cichopek tłumaczy się z urlopu w Dominikanie w czasie pandemii. "Wszyscy mogą, granice nie są zamknięte"

Katarzyna Cichopek dołączyła do grona gwiazd, które postanowiły zrobić sobie wakacje nieco wcześniej. Aktorka wraz z rodziną poleciała do Dominikany. Niektórych to rozzłościło.

Dla wielu osób pandemia i możliwość zarażenia się koronawirusem są tak stresujące, że boją się wychodzić nawet do sklepu, czy załatwić codzienne sprawy. Nie mówiąc już o wyjeździe poza miasto, a tym bardziej za granicę. Niektórzy jednak są na tyle odważni, że nie rezygnują z podróży. Tak jest w przypadku wielu gwiazd i celebrytów. Dołączyła właśnie do nich Katarzyna Cichopek. 

Katarzyna Cichopek i Marcin HakielCichopek bez grama makijażu. Hakiel pokazał, jak wyglądają po treningu

Zobacz wideo Kasia Cichopek o wyjeździe na Dominikanę w czasie pandemii

Katarzyna Cichopek na wakacjach

Znani ze świata show-biznesu niemal zawsze chwalą się w sieci relacjami z wakacyjnych wyjazdów. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki spędzili kilka dni w Egipcie, Małgorzata Socha z rodziną wybrała się na Teneryfę, Katarzyna Warnke na Zanzibar, a Deyn i Majewski do Dominikany.Ten kierunek obrała także Katarzyna Cichopek. Aktorka z mężem i dziećmi polecieli tam, by "naładować akumulatory".

 

Cichopek na razie dodała jedno zdjęcie z wyjazdu, a resztę pobytu na wyspie relacjonuje na InstaStories. Jedna fotka wystarczyła, by pod nią pojawiły się komentarze, w których internauci wytknęli jej, że wyjechała na urlop w czasie pandemii.

Super. Jednak lans w takich trudnych czasach jest nie na miejscu. Lekarze, medycy, pielęgniarki żyły sobie wypruwają, żeby ludziom życie ratować a tu "celebryckie tropiki" na liście nr 1.
Boże, te wasze pokazywanie zdjęć z wyjazdów jest żałosne. Ludzie umierają, ale śmietanka towarzyska się bawi, bo skoro nie góry, to tropiki. Żałośni celebryci.
Mam raczej mieszane uczucia (to nie jest hejt, serio) odnośnie pokazywania publicznie takich zdjęć w czasie pandemii. To nie jest zazdrość, sama dużo podróżowałam, uważam jednak że to bardzo przykre dla większości osób które są "uwięzione" w kraju. Ja po prostu bym się powstrzymała przed publikacją. To jest tylko moje zdanie! - pisali pod zdjęciem.

Deynn i Majewski na wakacjachNamawiali do przestrzegania obostrzeń. Teraz latają po świecie. "Hipokryzja pełną parą"

Katarzyna Cichopek postanowiła zabrać głos i odnieść się do komentarzy pojawiających się na jej profilu. Aktorka wyjaśniła, że ich podróż przebiegła zgodnie z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Dodała też, że wszyscy mogą podróżować, nie tylko celebryci.

Część kochani, pozdrawiam Was bardzo serdecznie z ciepłej, choć wietrznej Dominikany. Uciekliśmy, potrzebowaliśmy tego bardzo, żeby naładować akumulatory - przestrzegając oczywiście wszelkich zasad sanitarnych, zgodnie z przepisami. Bo już piszecie mi, że jedni mogą, a inni mogą wyjeżdżać, że to nie fair. Wszyscy mogą, granice nie są zamknięte, ale trzeba być ostrożnym i wybierać takie kierunki, które też zapewnią bezpieczeństwo - powiedziała na InstaStories.

Też was oburza to, że celebryci wyjeżdżają na wakacje? Jaki macie do tego stosunek?

Choć gwiazdy chętnie podróżują mimo pandemii, polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych wyjazdy zagraniczne odradza. "W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną MSZ apeluje o unikanie podróży zagranicznych, które nie są konieczne" - czytamy w komunikacie. Więcej informacji znajdziecie na rządowej stronie >>> TUTAJ.