Magda Welc wygrała "Mam talent" jako 12-latka. Teraz wraca z nową piosenką. Internauci: No i to jest głos na Eurowizję

Po latach ciszy i sumiennej pracy Magda Welc nagrała teledysk do nowej piosenki "Nie patrzę wstecz". Słuchacze twierdzą, że jest to utwór, który miałby dużą szansę na Konkursie Piosenki Eurowizji.

Magda Welc podbiła serca widzów programu "Mam talent" w 2010 roku. 12-letnia wtedy dziewczynka doszła aż do finału i zdobyła zaszczytne pierwsze miejsce. Obiecała, że 300 tys. zł, które wygrała, przeznaczy na budowę domu dla całej rodziny. Od tamtej pory minęło już 11 lat, a mała Magda wyrosła na piękną i utalentowaną kobietę. Właśnie w sieci pojawił się jej nowy teledysk, a internauci wróżą wielką karierę.

Zobacz wideo Kamil Bednarek w tej samej edycji zajął drugie miejsce

Magda Welc wygrała "Mam talent" jako 12-latka. Teraz wraca z nową piosenką. Internauci: No i to jest głos na Eurowizję

Wokalistka zrobiła sobie dość długą przerwę od show-biznesu. Kilka dni temu na jej kanale na YouTubie pojawił się teledysk do piosenki "Nie patrzę wstecz". Magda współpracowała przy nim z kompozytorem oraz producentem, Mariuszem Ostańskim, laureatem Polskiej Nagrody Filmowej Orły. Tekst piosenki napisała natomiast Izabela Rybak. Utworu możecie posłuchać poniżej.

 

W nowej piosence Welc pięknie ukazała swój talent. Mocny głos niemal od razu kojarzy się z młodziutką dziewczynką z programu. Internauci licznie odsłuchali utwór i nie mają wątpliwości, że ten kawałek świetnie sprawdziłby się na Konkursie Eurowizji.

Rzadko słucham jakiejkolwiek muzyki, ale na tej piosence się zatrzymałem. Ten świat jeszcze Magdy nie zepsuł. Trzymam kciuki.
No i to jest głos na Eurowizję.
Magda, byłam tobą zauroczona dziesięć lat temu, ale teraz zachwyciłaś mnie po prostu. To jest głos i piosenka na Eurowizję - pisali.

A wy, jak oceniacie nowy kawałek Magdy?

Plotek wspiera seniorów

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.